Юний “рецидивіст” обікрав пилораму
До буковинських правоохоронців за допомогою звернувся 39-річний житель села Шилівці, який повідомив, що з приміщення пилорами поцупили дві електродрилі, стартер від бензопили та два повітряних пістолети.
Правоохоронці оглянули місце скоєння злочину та опитали місцевих мешканців та встановили особу зловмисника. Ним виявився 18-річний житель села Шилівці, – повідомляє СЗГ УМВС України в Чернівецькій області.
Відомо, що зловмисник раніше притягався до кримінальної відповідальності за скоєння майнових злочинів. Хлопець зізнався у скоєному злочині та пояснив, що крадене майно планував продати. До приміщення пилорами крадій проник шляхом розбиття віконного скла.
За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі строком до шести років. Досудове розслідування триває.
Залишити відповідь