Парламент Румунії не зняв недоторканість з прем’єра, підозрюваного у відмиванні коштів

09.06.2015

Парламент Румунії відхилив прохання прокурорів про позбавлення депутатської недоторканності прем’єр-міністра Віктора Понти, підозрюваного в корупції.

231 депутат висловився проти, і 120 – проголосували за кримінальне переслідування прем’єра, якого звинувачують у підробці, відмиванні грошей, зловживанні службовим становищем й ухиленні від сплати податків, повідомляє Радіо Свобода.

Крім цього, Віктора Понту звинувачують у незаконному отриманні в 2007-2008 роках до 72 тисяч доларів від юридичної фірми свого соратника. За даними слідчих, Понта витратив ці гроші для придбання двох квартир в Бухаресті.

Президент Румунії Клаус Йоганніс закликав до відставки Віктора Понти, щоб уникнути політичного скандалу в країні. Понта відкидає звинувачення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

Як вигадують кримінальні справи

Останні новини