Буковинські правоохоронці просять допомоги у пошуку шахраїв
13 травня двоє невідомих осіб під час здійснення операції обміну валют у одному із відділень банку в місті Кіцмань шахрайським шляхом заволоділи грошовими коштами у сумі 9800 гривень, – про це інформує СЗГ УМВС України в Чернівецькій області.
Співробітники Кіцманського районного відділу міліції вживають всіх необхідних заходів аби знайти зловмисників. Камери відеоспостереження зафіксували підозрілих осіб та автомобіль на якому вони рухалися.
Їхні прикмети:
Першого – ріст 180-185 см., худорлявої тілобудови, був одягнутий в чорний костюм, біла футболка з кольоровим малюнком на грудях, чорні туфлі, пасок із пряжкою у вигляді літери «Н», волосся коротке, чорне, на потилиці залисина, розмовляє російською мовою.
Другого – ріст 170-175 см., середньої тілобудови, був одягнутий в темні штани, коричневий (вельветовий) піджак, волосся коротке, чорне, розмовляє російською мовою.
Чоловіки рухаються на автомобілі марки «Мазда», сірого кольору, державний номер авто АЕ 5688 ЕІ.
Кому відома будь-яка інформація щодо даних осіб, просимо повідомити за телефонами 0506748952; 0509887198 або на спецлінію «102». Анонімність гарантована.
ФОТО:

















Коментарі
Якщо це не держбанк то нічого переживати.