Книги Буковини вирушають на виставку у столицю

06.05.2015

З 21 по 24 травня цього року в Українському Домі, за адресою: м. Київ, вул. Хрещатик, 2 відбудеться XI Київська міжнародна книжкова виставка – захід, який щорічно організовує Державний комітет телебачення і радіомовлення України.

Подія має за мету об’єднати видавців, книгорозповсюджувачів, авторів та книголюбів,сприяти утвердженню в суспільстві престижу української книги, піднесенню вітчизняної видавничої справи, налагодженню співпраці між вітчизняними та зарубіжними видавцями.Так, відвідувачі виставки зможуть ознайомитись з кращими зразками видавничої продукції вітчизняних та зарубіжних видавництв та поліграфічних підприємств.

Здобутки видавничої та поліграфічної галузей Чернівецької області на цій виставці будуть представлені колективним стендом «Книги Буковини».

Також в рамках виставки відбудеться низка тематичних круглих столів з актуальних питань книговидання та книгорозповсюдження, семінари, майстер-класи, автограф-сесії, учасниками яких будуть головні редактори провідних видавництв, письменники, ілюстратори, літературні критики, мистецтвознавці. Про це інформує управління суспільних комунікацій обласної державної адміністрації.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

Як вигадують кримінальні справи

Останні новини