Вбивство у західному “експресі”. У потязі на Чернівці зарізали чоловіка
У потязі «Чернівці–Київ» скоєно жорстоке вбивство, – про це повідомляє «Магнолія-ТВ» з посиланням на прес-службу ГУ МВС у Вінницькій області.
За поясненнями провідника одного з вагонів, пасажир звернувся до нього за допомогою. Залізничник побачив, що чоловікові зле та поклав його до свого купе, сповістивши негайно правоохоронців. Як з’ясували міліціонери, потерпілим є 61-річний хмельничанин.
З діагнозом проникаюче ножове поранення черевної стінки живота, травматичний шок першого ступеня пасажира каретою швидкої медичної допомоги госпіталізовано до Вінницької міської клінічної лікарні, де він і помер.
Правоохоронцями затримано підозрюваного. Ним виявився 33-річний житель Вінницької області. Стосовно нього обрано міру запобіжного заходу – тримання під вартою.
За цим фактом розпочато кримінальне провадження за частиною 2 статті 121 (умисне тяжке тілесне ушкодження) Кримінального кодексу України. Санкцією статті передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 10 років.
Слідство встановлює усі всі обставини події.












Залишити відповідь