Антон Геращенко таки зареєстрував законопроект про позбавлення волі за “проплачені” мітинги
Законопроект непомітно з’явився на сайті ВР.
Відомий дисидент радянських часів, а нині правозахисник Чемеріс пише:
Понад місяць тому Антон Геращенко анонсував свій законопроект, який обмежує свободу зібрань. Після нищівної критики інститутів громадянського суспільства та після того, як представники низки парламентських фракцій заявили, що не будуть за цей проект голосувати, здавалося, що депутат, наближений до керівництва МВС, свою ідею полишив.
Проте, вичікавши певний час (щоб критика забулася?), він все-таки зареєстрував цей проект
проект Геращенко на сайті ВР http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=54808
ЗАКОН УКРАЇНИ
«Про внесення доповнення до Кримінального кодексу України
щодо підкупу учасника масового заходу»
Верховна Рада України постановляє:
- Доповнити Розділ XII Кримінального кодексу України (Відомості Верховної Ради України (ВВР), 2001 р., №25-26, ст. 131 із наступними змінами) статтею 2951 «Підкуп учасника масового заходу» такого змісту:
«Стаття 2951. Підкуп учасника масового заходу
- Пропозиція, обіцянка або надання особі неправомірної вигоди за її участь у масовому заході громадсько-політичного характеру (мітингу, поході, демонстрації, пікетуванні, зборах тощо), –
караються штрафом до п’ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до трьох років.
- Дії, передбачені частиною першою статті, вчинені повторно, або службовою особою, або за попередньою змовою групою осіб, –
арештом на строк до шести місяців, або позбавленням волі на строк від двох до семи років
- Дії, передбачені частиною першою статті, що призвели до порушення чи зупинення роботи органів державної влади та місцевого самоврядування, або вчинені організованою групою, –
караються позбавленням волі на строк від трьох до восьми років.
- Особа, крім організатора злочину, звільняється від кримінальної відповідальності за дії, передбачені цією статтею, якщо вона сприяла його припиненню або розкриттю.
Примітка. У цій статті під неправомірною вигодою слід розуміти кошти чи інше майно, переваги, пільги, послуги або нематеріальні активи, вартість яких перевищує три відсотки розміру мінімальної заробітної плати, які пропонують, обіцяють, надають чи одержують без законних на те підстав.»
- Прикінцеві положення.
- Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування.
Коментарі
А що у нас мітинги бувають “проплачені”?
Да, те, которые не угодны Антону Геращенко- все проплачены.
Вангую,жиртрест плохо кончит.) Антонина геращенко думает что она самый умный тролль
… від 3 до 8 років.