Європарламент підтримав рішення про виділення 1,8 млрд євро Україні
Європейська комісія привітала рішення Європарламенту про виділення 1,8 млрд євро макрофінансової допомоги Україні. Про це йдеться у повідомленні Єврокомісії.
“Єврокомісія вітає рішення парламенту, про схвалення виділення 1,8 млрд євро у вигляді середньострокових кредитів та підкреслює прихильність ЄС надавати безпрецедентну підтримку Україні, яка сильно постраждала від значного економічного спаду”, — йдеться у повідомленні.
Як зазначено у заяві, кошти дозволять Україні вирішити економічні та фінансові проблеми, зокрема підсилити платіжний баланс, а також провести реформи.
У повідомленні наголошується, що нова програма макрофінансової допомоги для України буде остаточно затверджена Радою міністрів ЄС, а передумовою для виплати стане успішне продовження програми МВФ в Україні та впровадження економічної та фінансової політики, відповідно до Меморандуму про взаєморозуміння, що буде узгоджений між Єврокомісією та урядом України.












Коментарі
Виктор Ющенко посоветовал украинцам запасаться солью и спичками, поскольку никакой кредит МФВ не спасет экономику страны.
Об этом он заявил, выступая на шоу Шустер Live (эфир от 13 марта).
Третий украинский президент Виктор Ющенко выразил мнение, что сумма кредита от МВФ в 17,5 млрд долларов для Украины — невероятно мала. “Лучшая санкция против Путина – это помощь Украине. Инвестиции в размере 200, 300, 400 млрд долларов”, – поделился мыслями Ющенко.
Кому што. Одни запаслись долларами,
другие – солью и спичками.