Діти учасників АТО не будуть платити благодійні внески у школі

14.01.2015

Сім’ї учасників АТО за рішенням батьківських рад навчальних закладів, звільнено від щомісячних благодійних внесків. Про це повідомив начальник управління освіти Чернівецької міської ради Григорій Олійник​, відповідаючи на запитання громадської активістки Надії Бабинської щодо того, як опікуються дітьми, батьки яких у зоні АТО, повідомляє promin.cv.ua.

Окрім цього, чернівецькі діти, батьки яких несуть службу на Сході України, мають можливість безкоштовно відвідати кіносеанси в кінотеатрі «Чернівці» та новорічні спектаклі і розваги (з подарунками) в Палаці культури .

Так, на новорічному святі у музично-драматичному театрі ім. О.Кобилянської побували 226 таких дітей. Всі вони отримали новорічні подарунки.

Нагадаємо, рішеннями виконавчого комітету Чернівецької міської ради від 23.09.2014 №465/16 від 28.10.2014 №564/18 діти забезпечені безкоштовним харчуванням (обід) та безкоштовним проїздом у міському електричному транспорті.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

Як вигадують кримінальні справи