Жінки з Волині добились виведення з зони АТО підрозділів, які найбільш постраждали, – МО

28.05.2014

Військовослужбовців 51-ї механізованої бригади, зокрема 3-го батальйону, який найбільше постраждав під час антитерористичної операції під Волновахою, виведуть із Донецької області.

Про це в Луцьку 26 травня повідомив журналістам офіцер регіонального медіацентру Міністерства оборони Володимир Скоростецький, інформує Українська правда.

«…Військовослужбовці 3 батальйону, який найбільше постраждав під час АТО, зазнав найбільших втрат, будуть виведені з території Донецької області. Інші підрозділи будуть виведені для перенавчання, на (територію) одного з військових підрозділів на півдні України,» – сказав він.

Скоростецький зазначив, що це рішення було ухвалене після вчорашньої зустрічі жінок з Волині із заступником міністра оборони Петром Мехед

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

Як вигадують кримінальні справи