Вулицю Червоноармійську перейменовано на вулицю Героїв Майдану

06.03.2014

6 березня, на черговій сесії Чернівецької міської ради більшістю голосів вирішено перейменувати вулицю Червоноармійську на вулицю Героїв Майдану. Таке рішення прийнято з метою увіковічення пам’яті борців за відстоювання прав і свобод громадян України на Майдані.

Відповідну рекомендацію було надано міською топонімічною комісією, у засіданні якої брали участь депутати, представники громадських організацій міста, науковці та студентська молодь.

Коментарі
  • Нельзя позволять фашистам депутатам наподобии безграмотной калмыковой превращать наш город в ЦИРК.

    Мы, коренные жители города, также не хотим , чтобы кучка глупых и необразованных ПРИЕЗЖИХ студентов из других сел диктовала нам свои бредовые идеи.

    УГОМОНИТЕСЬ !

    Научитесь вести себя цивилизованно в обществе. Из-за таких как вы провокаторы раздувают идеи о том,что на западной Украине живут одни дикие бандеровцы.

    Когда смотрят на таких горе депутатов-фашистов как Калмыкова, на таких безумных как Фарион, то западные СМИ рисуют нам образ дикого быдла с выпучеными глазами.

    В цивилизованной Европе не захотят иметь такого партнера. И в результате все мы будем изолированы от остального мира. Демократическое общество не строится дикими танцами, криками и безумными лозунгами.

    Граждане Украины не должны платить жесточайшей ценой из-за таких вот фашистов как глупая Калмыкова и психически нездоровая Фарион. На Мусоргского есть отделение для особо буйных, вот там их место.

    Все нормальные люди ходят жить в здоровом демократическом обществе , а не среди идиотов.

    Калмыкова и Ко! Перестаньте уничтожать нашу страну, наш ГОРОД. Люди сделали ошибку, проголосовав за вашу партию. Своими действиями вы постоянно доказываете,что ошибки нужно срочно исправлять.

  • ВСЕМ ЖИТЕЛЯМ УЛИЦЫ КРАСНОАРМЕЙСКАЯ !
    СКОРО СООБЩИМ ДОМАШНИЙ АДРЕС ДЕПУТАТА КАЛМЫКОВОЙ ПОЙДЕТЕ К НЕЙ ДОМОЙ И СКАЖЕТЕ СВОЕ СПАСИБО.
    НАДО ЛИСТОВКИ С АДРЕСОМ ДЕПУТАТА КАЛМЫКОВОЙ РАЗВЕСИТЬ ВО ВСЕХ ПОДЪЕЗДАХ ЖИТЕЛЕЙ КРАСНОАРМЕЙСКОЙ ! ПУСТЬ ЛЮДИ ЗНАЮТ СВОИХ “ХЕРОЕВ”

  • Іван Стасюк – український патріот, борець проти румунських поневолювачів, активний пропагандист і діяч за возз’єднання Північної Буковини з Україною.

    Мешканці вулиці Івана Стасюка, на якій сьогодні проживають члени Національної спілки письменників України Василь Васкан, Іліє Тудор Зегря, Георгій Шевченко, заслужений журналіст України Юрій Терон, відомий історик Олександр Масан, редактор румуномовної газети Микола Тома, ряд заслужених учителів, архітекторів, медиків України, інших відомих людей різних національностей, політичних поглядів, віросповідань, виступили з ініціативою спорудити на вулиці Івана Стасюка пам’ятник йому – як одному з найактивніших українських патріотів у боротьбі за возз’єднання Північної Буковини з ненькою-Україною.

    Так чим завинив перед Україною Іван Стасюк, щоб перейменували вулицю , названу в його честь?

  • Люди, ми ж можемо це рішення оскаржити? Чи вже остаточно? Навіщо нам цей цирк? Так, нам шкода, що люди загинули, але ж не робіть з цього напрям у мистецтві і святість!
    А вулиця Небесної сотні??? ЗЕЧЄМ!!!! Там студенти живуть, там молодіжна вулиця! Навіщо цей траур вішати????

    • Оскаржить ЛЕГКО !

      Згідно Положення про найменування (перейменування) вулиць, провулків, проспектів, площ, парків, мостів, встановлення пам’ятних знаків
      і меморіальних дошок в м. Чернівцях, ЗАТВЕРДЖЕНОГО
      Рішенням Чернівецької міської ради VI скликання
      29.08.2013 № 950:
      “Розділ I. Загальні положення …

      3. Зміна назви (перейменування) юридичних осіб, майно яких перебуває у власності територіальної громади міста, а також вулиць, провулків, проспектів, площ, парків, скверів, бульварів, проїздів, майданів, мостів здійснюється у виняткових випадках, а саме:

      3.1. При відновленні історично сформованих найменувань, які мають

      особливу культурно-історичну цінність.

      3.2. При перейменуванні в установленому порядку вулиць, провулків, проспектів, площ, парків, скверів, бульварів, проїздів, майданів, мостів у місті, назви яких пов’язані з іменами осіб, які причетні до організації та здійснення голодоморів і політичних репресій в Україні.

      3.3. При зміні статусу і/або функціонального призначення відповідного об’єкта.

      3.4. З метою усунення дублювання найменувань в межах території міста.

      4. Рішення про присвоєння імені (псевдоніму) фізичної особи, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій юридичним особам та об’єктам в м. Чернівцях приймається лише після проведення громадського обговорення з мешканцями міста…”

      • Згідно Розділу V того ж положення:

        1. Громадське обговорення проводиться з метою залучення мешканців міста до розгляду пропозицій щодо найменування (перейменування) вулиць, провулків, проспектів, площ, парків, мостів, встановлення пам’ятних знаків і меморіальних дошок в м. Чернівцях.

        2. Рішення про проведення громадського обговорення приймається його організатором з урахуванням вимог, установлених Законом України “Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій”, і повинно містити питання, що виноситься на громадське обговорення, строк його проведення, перелік заходів, які планується здійснити у рамках такого обговорення, та відповідальних осіб.

        3. Організатори громадського обговорення самостійно визначають форми його проведення (громадські слухання, засідання за круглим столом, збори, зустрічі, теле- або радіодебати) виходячи з необхідності залучення якомога більшої кількості заінтересованих учасників та власних організаційних можливостей.

        3.1. У разі перейменування вулиць, провулків, проспектів громадське обговорення обов’язково має відбуватись за участі мешканців вулиць, провулків, проспектів, які пропонуються до перейменування.

        4. Участь у громадському обговоренні можуть брати фізичні та юридичні особи, а також громадські об’єднання, що не є юридичними особами.

        5. Громадське обговорення передбачає:

        5.1. Оприлюднення інформаційного повідомлення про проведення громадського обговорення на офіційному веб-порталі Чернівецької міської ради та у місцевих засобах масової інформації, що містить відомості про:

        5.1.1. Найменування організатора громадського обговорення.

        5.1.2. Найменування юридичної особи, якій пропонується присвоїти ім’я фізичної особи, ювілейної чи святкової дати, назви або дати історичної події.

        5.1.3. Ім’я та біографічну, історичну довідку фізичної особи, ювілейної чи святкової дати, назви або дати історичної події, що пропонується присвоїти юридичній особі, та обґрунтування такої пропозиції.

        5.1.4. Суб’єктів, що внесли пропозицію щодо присвоєння юридичній особі імені фізичної особи, ювілейної чи святкової дати, назви або дати історичної події.

        5.1.5. Строк, місце, час проведення заходів з громадського обговорення, акредитації представників засобів масової інформації, реєстрації учасників.

        5.1.6. Поштову адресу та (або) адресу електронної пошти, номер телефону, строк і форму для подання пропозицій (зауважень).

        5.1.7. Місцезнаходження та (або) адресу електронної пошти, номер телефону організатора громадського обговорення, за якими можна отримати консультації з питання, що винесено на громадське обговорення.

        5.1.8. Прізвище та ім’я особи, визначеної відповідальною за проведення громадського обговорення.

        5.1.9. Строк і спосіб оприлюднення результатів громадського обговорення.

        5.2. Опрацювання організаторами громадського обговорення висловлених пропозицій (зауважень) щодо присвоєння юридичним особам імен фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій та проведення аналізу поданих пропозицій (зауважень).

        5.3. Узагальнення та оприлюднення результатів громадського обговорення.

        6. Строк проведення громадського обговорення обчислюється з дня оприлюднення відповідного інформаційного повідомлення і повинен становити не менш як два місяці.

  • Завжди треба перечекати півроку-рік. Щоб зважене рішення прийняти. Це ж на століття рішення. Тоді і вулицю можна підібрати і може якийсь меморіал. А така швидкість – це популізм. Але депутат має бути популістом. Такі закони демократії.

  • Название улиц вернем назад. Это хороший вариант проголосовать за тех, кто выкинет на помойку это быдло из “Сволоты”.
    Запомните фамилии: КАЛМЫКОВА и КРИВИЧ.
    Теперь за деятельностью этих дамочек будет следить ну оч-ч-ч-ень внимательно !
    не дай Бог, хоть одна их этих кумушек попытается засунуть хоть куда-то своих родственников, друзей, знакомых – спросим по полной программе, не по-детски! играться не будем ! уверяем…..)))))

  • У нашому місті така ж нелегітимна влада, що й в Києві і діють однаковими методами.

    Якщо самі не притримуються норм законодавства, чому їх обурює це ж саме порушення іншими?

    Й самі померли хлопці Н І З А Щ О, й забрали життя у вірних присязі. Ганьба!

  • То що вулицю Чапая давно треба прибрати , маю на увазі найменування , то факт

  • Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

    Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

    Як вигадують кримінальні справи

    Останні новини