Юлія Тимошенко: Порошенко має зняти свою кандидатуру з виборів і відповісти перед законом

12.03.2019

Тимошенко1Після викриття корупційних оборудок чинного президента на армії, він повинен зняти свою кандидатуру з виборів і нести відповідальність відповідно до закону. Про це  лідер партії “Батьківщина” і кандидат у президенти України Юлія Тимошенко заявила під час Погоджувальної ради лідерів фракцій та комітетів парламенту.

Юлія Тимошенко в черговий раз нагадала, що за матеріалами журналістського розслідування до української армії постачались непридатні запчастини за завищеними цінами. У матеріалах розслідування фігурують бізнес-партнери президента, його фірми та сам глава держави. Те, що корупційні оборудки тривали роками, вже визнали і НАБУ, і Генеральна прокуратура, зауважила вона.

Кандидат у президенти України обурилась тим, що в той час, коли українці віддавали останні копійки на воєнний податок, коли інші держави спрямовували гроші власних платників податків на допомогу Україні, через завод «Ленінська кузня», через корпорацію «Богдан» в інтересах президента відмивалися і виводилися за кордон на офшорні рахунки державні кошти, зокрема й з оборонного бюджету.

Юлія Тимошенко звернула увагу на те, що притягненню винних до відповідальності сьогодні чиниться шалений спротив. Більшість в парламенті – “подільники” глави держави, Генпрокурор є кумом президента, Верховний суд перетворений на кишенькову структуру. Але нова влада, запевнила лідер партії “Батьківщина”, притягне до відповідальності і самого президента, і його корупційне оточення.

Також, прес-служба партії “Батьківщина” нагадує:

 1) 25 лютого було оприлюднене розслідування журналістів “Наші гроші з Денисом Бігусом” схем розкрадання коштів в оборонному комплексі України.

За даними розслідування,  учасниками схеми розкрадань в оборонному комплексі України є: заступник секретаря Ради національної безпеки і оборони України Олег Гладковський; його син Ігор Гладковський; нинішній директор державного концерну “Укроборонпром” Павло Букін. Вони заробили на схемах мінімум 250 млн грн за допомогою фірм-прокладок. Такою “прокладкою” був, серед іншого, завод “Кузня на Рибальському”, який належав президенту України Петрові Порошенку. Учасники розкрадань під час війни на Донбасі скуповували військові запчастини в Росії і перепродували їх заводам “Укроборонпрому”. Після корупційного скандалу зі своїм оточенням Порошенко був змушений відсторонити Гладковського від виконання обов’язків.

2) 26 лютого Конституційний Суд України визнав неконституційною статтю 368-2 ККУ, декриміналізувавши таким чином відповідальність за незаконне набуття статків посадовими особами. Це фактично відкриває чиновникам можливості для зловживань та вчинення кримінальних корупційних правопорушень. Окрім того, за інформацією НАБУ, оприлюдненою у ЗМІ, «детективи розслідують факти незаконного збагачення на суму понад півмільярда гривень в межах 65 кримінальних проваджень, а серед підозрюваних осіб – судді, прокурори, народні депутати, колишні та чинні керівники органів державної влади».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

Як вигадують кримінальні справи

Останні новини