Дев’ять найкорисніших напоїв
Ще в Стародавньому Китаї мудреці вірили, що найефективнішим джерелом довголіття є корисні напої. Варто зазначити , що їх теорія підтверджується сучасними знаннями ― людина більш ніж на 80% складається з води, а рівень обмінних процесів безпосередньо залежить від біохімічного складу крові і тканинної рідини, ― повідомляє Nmedik. Можливо, саме тому вчені щорічно досліджують усілякі напої на наявність біологічно активних речовин, вітамінів і мінералів, а на підставі отриманих даних складають рейтинги.
Чиста вода ― продовжить життя
Більшість вчених, складаючи свої переліки, обходять воду стороною, адже хімічно чиста вода за визначенням не може містити будь-яких корисних речовин. Тим часом, жоден сік не в змозі замінити споживання води, молекули якої мають дипольну структуру, завдяки чому ця рідина і знайшла здатність розчиняти в собі практично всі цінні елементи живлення людини.
Зелений чай ― подарує довголіття
Зелений чай китайці відкрили для себе ще в глибоку давнину і буквально протягом десятка років віддали більшу частину сільськогосподарських угідь під його посадку.
Зелений чай містить колосальну кількість антиоксидантів і танінів, які очищують кров’яне русло і тканинну рідину від залишкових продуктів обміну. Тим самим біологічно активні речовини звільняють організм від токсинів і вільних радикалів ― основних винуватців старіння. Катехіни, за які цінується саме цей сорт чаю, допомагають зберігати стрункість тіла і ясне мислення, мають тонізуючу дію, стимулюють роботу печінки і нирок.
Гранатовий сік ― допоможе жінкам
Гранатовий сік ― свого роду збалансована самою природою біологічно активна добавка до їжі. Він містить комплекс вітамінів, що сприяють всмоктуванню заліза та його сполуки з білком глобіном ― вітамін C, B12, B6 та фолієву кислоту, а також саме залізо, мідь і ряд інших мінералів. Саме завдяки наявності всіх цих речовин, гранатовий сік дуже важливий для жінок, які втрачають гемоглобін щомісяця і нерідко страждають від анемії .
Грейпфрутовий фреш ― наповнить вітамінами
Грейпфрутовий сік, приготований безпосередньо перед вживанням, містить практично всі водорозчинні вітаміни і вітаміноподібні речовини, серед яких особливо слід виділити аскорбінову та фолієву кислоти. Крім того, грейпфрут багатий пектинами, які стимулюють процеси очищення кишечника і нормалізують засвоєння поживних речовин. Грейпфрутовий сік ― незамінний засіб профілактики грипу та інших ГРВІ.
Червоне вино ― очистить судини
У червоному вині найціннішими для здоров’я людини сполуками є антоціани і ревастенол. Перші являють собою особливу групу антиоксидантів, що сприяють розчиненню холестеринових бляшок, розрідженню крові і поліпшенню роботи серцево-судинної системи. Ревастенол ― флавоноїд, який виявляється тільки у виноградних кісточках і червоному вині. Його нерідко називають «машиною часу», що повертає людину на 15-20 років назад. Завдяки ревастенолу налагоджується робота всіх органів і систем, підвищується пружність та еластичність шкіри.
Чорничний кисіль ― поліпшить зір
Чорниця містить значну кількість вітамінів і мінералів, але найбільшу цінність представляють біологічно активні речовини ― флавоноїди і пектини. Перші роблять благотворний вплив не тільки на зір, але і на нервову систему в цілому. Останні дослідження сибірських вчених показали, що за допомогою чорничного соку і кисілю можна лікувати невралгії, неврози і стреси .
Високий рівень пектинів став причиною широкого застосування чорничних напоїв в народній медицині для лікування хвороб травної системи, як у дорослих, так і у дітей старше півроку. Причому ефективний засіб, як при діареї, так і при запорах.
Какао ― зніме стрес
Флавоноїди какао-бобів заспокійливо впливають на нервову систему, стимулюють вироблення серотоніну – гормону щастя. Какао і гарячий шоколад довели свою ефективність в лікуванні стресів і неврозів, а також передменструального синдрому у жінок.
Імбирний чай ― нормалізує обмін речовин
Пряний і злегка пекучий смак імбирного чаю знайомий всім, хто веде боротьбу із зайвою вагою. Колосальна кількість антиоксидантів і ефірних масел максимально «розганяють» обмін речовин, очищають кишечник. Під впливом імбиру інтенсивно розщеплюються жири з виділенням великої кількості енергії, завдяки чому, замість млявості і сонливості, які є побічними ефектами більшості дієт, людина, що худне, отримує бадьорість, високу здатність до концентрації уваги і здатний зрушити гори.
Кава ― поліпшить пам’ять
Незважаючи на безліч міфів і легенд, люди не перестають пити каву. І справа зовсім не в залежності, яку здатний викликати цей ароматний напій. Високо цінуються темно-коричневі боби, за кофеїн, який в терапевтичних дозах ― 300-420 мг на добу, не тільки допомагає зберігати бадьорість протягом дня, але і сприяє підвищенню концентрації уваги і поліпшенню пам’яті. Кава використовується американськими лікарями для лікування підлітків з низькою шкільною успішністю.
Напої ― найважливіша складова не тільки людського раціону, а й здоров’я. Правильно підібравши напій можна домогтися продовження життя і лікування від хронічних захворювань, позбутися від занепокоєння і розв’язати проблеми з пам’яттю і зором.
Коментарі
Водка – средство от депрессии))))))))))))))
Спочатку, а далі -ще гірше, хочеться далі пити.