Депутати розглянуть чотири вето Каспрука на позачерговій сесії 20 грудня

14.12.2017

сесіяДію чотирьох рішень міської ради, які прийняті 8 грудня цього року зупинив своїм розпорядженням міський голова Олексій Каспрук.

Зокрема, мер наклав вето на рішення міської ради про надання підприємцю Ігорю Лайтару та підприємцю Віктору Кострибі земельної ділянки за адресою вул. Руська,209-В, площею 0,0408 га в оренду на 5 років для будівництва та обслуговування кафе та магазину промтоварів, рішення міської ради, яким надано дозвіл громадянці Людмилі Крушельницькій на складання проекту відведення земельної ділянки, орієнтовною площею 0,0780 га за адресою вулиця Чортківська, 31, рішення міської ради, яким ТОВ «АПАРТМЕНТ БІЛДІНГ ЛТД» надано дозвіл на викуп земельної ділянки за адресою вул.Героїв Майдану, 29 площею 0,1086га для будівництва та обслуговування будівель торгівлі та рішення міської ради, яким товариству з обмеженою відповідальністю «ФСК Буковина» надано земельну ділянку за адресою ріг вул.Головної та вул.Гузар Ольги площею 0,0042 га для розміщення та обслуговування малої архітектурної форми, – повідомляє прес-служба Чернівецької міської ради.

Підтвердити свої рішення або залишити вето міського голови в силі депутати матимуть змогу на позачерговій сесії міської ради, яка відбудеться 20 грудня о 17.00.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

Як вигадують кримінальні справи

Останні новини