Вистава Коломийського театру визнана найкращою на театральному фестивалі «Золоті оплески Буковини»

01.11.2017

Чернівецький_український_музично-драматичний_театр_імені_Ольги_КобилянськоїАльтернативне журі за кращу виставу віддало нагороду румунському театру з міста Ботошани

У вівторок, 31 жовтня, завершився театральний фестиваль комедії «Золоті оплески Буковини». Журі оголосило переможців 12-го фестивалю комедії.

 Так, отримали дипломи фестивалю у номінаціях:

за кращого глядача фестивалю – Родину Стаднійчуків: Мар’яну та Юрія з м. Новоселиця.

«Лицар сцени українського театру» – народного артиста України Станіслава Станкевича, виконавця ролі Тихона у виставі Київського Національного академічного драматичного театру імені Івана Франка  «Великі комбінатори» за мотивами роману «Дванадцять стільців» І. Ільфа та Є. Петрова.

– за кращу чоловічу роль другого плану – Олега Кравчука за виконання ролі Марцінка у виставі «Гуцульський рік» Гната Хоткевича Коломийського  академічного  обласного  українського драматичного  театру імені  Івана Озаркевича.

– за кращу жіночу роль другого плану – народну артистку України Валерію Чайковську за виконання ролі Вероніки у виставі Київського академічного театру юного глядача на Липках «Чарівні сабінянки» Леоніда Андрєєва.

– за кращу головну чоловічу роль –  акторів  Чернігівського обласного академічного музично-драматичного  театру імені Тараса Шевченка: Дмитра Літашова – за виконання ролі Єврея, та Євгена Бондара – за виконання ролі Степана у виставі   «Комедія про… сенс існування» за мотивами п’єси Володимира Рудова.

– за кращу головну жіночу роль – актора Чернігівського обласного академічного музично-драматичного  театру імені Тараса Шевченка Миколу Лемешка за виконання ролі Мелашки у виставі «Комедія про… сенс існування» за мотивами п’єси Володимира Рудова.

– за кращий акторський ансамбль – виставу Київського академічного театру юного глядача на Липках «Чарівні сабінянки» Леоніда Андрєєва.

– за кращий режисерський задум та втілення – Александру Васілаке, режисера вистави «Веселі плакальниці» театру імені Міхая Емінеску з міста Ботошани, що в Румунії.

– за краще виконання партії у музичній виставі – актора Київського Національного академічного театру оперети Юрія Гадзецького, виконавця ролі Енріко у комічній опері Гаетано Доніцетті «Дзвіночок».

– за краще пластичне вирішення вистави –  виставу театру імені Міхая Емінеску з міста Ботошани, що в Румунії  «Веселі плакальниці» за Вільямом Шекспіром; та виставу Чернігівського обласного академічного музично-драматичного  театру імені Тараса Шевченка«Комедія про… сенс існування» за мотивами п’єси Володимира Рудова.

– за краще музичне вирішення вистави – диригента Володимира Шнайдера у виставі Чернівецького академічного обласного українського музично-драматичного театру імені  Ольги Кобилянської «Павлинка» Янки Купали.

– за кращу сценографію вистави – нагороджується Міхай Пастрамаджіу, сценограф вистави «Веселі плакальниці» за Вільямом Шекспіром театру імені Міхая Емінеску з міста Ботошани, що в Румунії  .

– за кращу виставу – містерію «Гуцульський рік» Гната Хоткевича Коломийського  академічного  обласного  українського драматичного  театру імені  Івана Озаркевича.

Рішення альтернативного журі 12-го фестивалю комедій «Золоті оплески Буковини»:

за кращу виставу – нагородити виставу «Веселі плакальниці» за Вільямом Шекспіром театру імені Міхая Емінеску з міста Ботошани, що в Румунії.

Джерело: “Чернівецький промінь

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

Як вигадують кримінальні справи

Останні новини