“МіськШЕП” вимагає ще 6,5 мільйонів гривень на завершення ремонту на вулиці Богдана Хмельницького
Сьогоднішнє засідання сесії Чернівецької міської ради розпочалося з обговорення ремонту вулиці Богдана Хмельницького.
Депутатів здивував і обрив той факт, що комунальне підприємство «МіськШЕП», яке є підрядником на цьому об’єкті, вимагає додаткових 6,5 мільйонів гривень за завершення робіт.
І це при тому, що Каспрук разом з підрядником постійно переносять строки здачі вулиці в експлуатацію бо то не має де купити щебінь, то не має вагонів, аби його привезти, то ще щось. Тепер виявляється не вистачає грошей. Тож, депутати зацікавилися з яких причин «МіськШЕП» не вклався у бюджет, і на які роботи потрібно додатково спрямувати бюджетні гроші.
«Це важливе питання для міста, для мешканців вулиці. Адже ремонт триває вже не перший рік. Призначаються все нові і нові строки здачі. А тепер виявляється, що грошей не вистачає. Хоча там треба викласти всього лише 300 метрів бруківки і не може така робота коштувати 6 мільйонів гривень. Тому рішення про виділення таких коштів потрібно одговорювати, а не приймати на виконкомі з голосу таємно від депутатів», – зазначив голова фракції «Рідне місто» Василь Продан.
В свою чергу представники «МіськШЕПу» валили все на попередніх підрядників за якими їм, нібито, довелося переробляти мережі. Цим вони пояснили затягування строків. Також керівники комунального підприємства стверджували, що частину робіт вони виконали за свої кошти, тож тепер вимагають компенсації. Хоча вони так і не змогли нормально пояснити, які роботи були виконані, що ще на вулиці треба зробити і, відповідно, на що мають бути витрачені кошти.
Така позиція комунальників викликає недовіру до них не тільки з боку депутатів, але й з боку мешканців вулиці.
Зокрема, громадській активіст Аркадій Береза зауважив, що значна частина робіт не відповідає тим, що були вказані у проектно-кошторисній документації. Деякі важливі роботи, взагалі, не передбачені. Будівельні матеріали в останній момент замінюються на менш якісні і відповідно більш дешевші.
Однією з причин цього, на думку депутатів, є той факт, що технагляд підконтрольний меру, тож, приймаючи певні роботи, він покриває недоліки допущені комунальними підприємствами під час ремонтних робіт.
Наприкінці обговорення міські обранці вирішили детально перевірити якість усіх виконаних робіт та проконтролювати хід розподілу виділених коштів.
Залишити відповідь