Вадим Рабінович: Влада готує ще одну аферу ціною життів українців

29.12.2020

Домовляючись з Російською Федерацією про вакцину для українців, народний депутат України, голова політичної ради партії «Опозиційна платформа – За життя» Віктор Медведчук зробив титанічну роботу.

Таку думку висловив народний депутат України, співголова політичної партії «Опозиційна платформа – За життя» Вадим Рабінович в ефірі телеканалу «112 Україна».

«Можу сказати, що він (Медведчук, – ред.) виконав титанічну роботу. Він двічі їздив до Москви, і, як мені здається, вдруге йому важче було пояснювати, чому українська влада не хоче рятувати життя громадян України. Але, тим не менше, робота була пророблена, і робота величезна. Думаю, йому ще скажуть величезне спасибі», – не виключив політик.

При цьому Вадим Рабінович назвав неприйнятним те, що питання вакцини від коронавірусу політизується.

«Якщо зуміли знайти в Росії – будь ласка, зуміли знайти ще десь – теж, будь ласка. Але тут питання набагато глибше, воно стоїть таким чином: Зеленський сказав, що велика частина вакцин буде платною (про безкоштовну, зауважу, вже не кажуть). Правда, забули сказати, яку ціну ми будемо за неї платити. Те, що нам запропонують, в порівнянні з російською вакциною, думаю, зможуть купити тільки ті, хто живе на Печерських пагорбах, але не прості українці», – вважає народний депутат.

Таким чином, продовжив співголова партії «Опозиційна платформа – За життя», «готується ще одна афера ціною життів українців».

«Якщо ми реально хочемо вийти з цієї складної ситуації з коронавірусом, якщо нам реально потрібна вакцинація, то, я вважаю, ми просто зобов’язані повернутися до російської вакцини. І якщо ми твердо заявляємо, що російську вакцину не беремо, а Захід нам її просто не дає, значить, це ніщо інше, як спланована операція по знищенню українського народу», – з жалем констатував Вадим Рабінович.

Comments

comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

Тітушки тероризують ТВК

Останні новини