Вадим Рабінович вимагає звільнити українців від оплати послуг ЖКГ і списати всі борги по «комуналці»

17.11.2020

Звільнити населення від оплати послуг житлово-комунального господарства, а також списати вже існуючу заборгованість за спожиті послуги, яка утворилася в період дії карантину або обмежувальних заходів, пов’язаних з поширенням коронавірусу, – на цьому наполягає народний депутат України, співголова політичної партії «Опозиційна платформа – за життя »Вадим Рабінович.

Відповідні законопроекти парламентарій подав на розгляд Верховної Ради України (повні тексти документів також розміщені на офіційному сайті партії «ОПЗЖ»)

Вадим Рабінович наполягає: громадяни мають право на соціальний захист, що включає право на забезпечення їх у разі повної, часткової або тимчасової втрати працездатності, втрати годувальника, безробіття з незалежних від них обставин, а також у старості та в інших випадках, передбачених законом.

Народний депутат також нагадав, що з часу встановлення карантину було прийнято низку нормативно-правових актів у сфері соціального захисту населення, що мали на меті досягнути поліпшення економічного та фінансового становища громадян. Однак жоден з прийнятих законів не звільнив громадян на час карантину від оплати житлово-комунальних послуг, які займають левову частку у витратах кожної української родини. Тоді як ряд країн в рамках допомоги своїм громадянам вже зробили оплату житлово-комунальних послуг частиною антикризового плану заходів, пов’язаних з пандемією.

Тому поданими законопроектами народний депутат пропонує: «звільнити від оплати житлово-комунальних послуг все населення України в умовах карантину та обмежувальних заходів, пов’язаних з поширенням COVID-19, а також списати існуючі борги», – йдеться в пояснювальних записках до законопроектів.

Вадим Рабінович підкреслив, що прийняття поданих ним законопроектів не потребує додаткових витрат з Державного бюджету України, а також частково забезпечить дотримання конституційних прав громадян України (права на достатній життєвий рівень для себе і своєї сім’ї, і права на соціальний захист) під час пандемії.

Comments

comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

Клічук судиться з Чернівцями

Останні новини