Вадим Рабінович: «ОПЗЖ» повинна перемогти на цих виборах тому, що ми заслуговуємо на перемогу

21.09.2020

У понеділок, 21 вересня, в Одесі пройшла партійна конференція керівництва політичної партії «Опозиційна платформа – За життя» на чолі зі співголовою політичної сили Вадимом Рабіновичем.

На порядку денному – місцеві вибори, проведення яких призначено на 25 жовтня 2020 року.

«Я завжди намагаюся добре ставитися до людей. Але коли представник пропрезидентської партії «Слуга народу» Олег Філімонов каже, що «це добре, що спалили людей 2 травня в Одесі» – це вже занадто. Я думаю, що нам цьому взаємини одеситів і Філімонова закінчилися», – про це заявив у своєму вступному слові співголова партії «ОПЗЖ» Вадим Рабінович.

Вадим Рабінович також звернувся до одеситів та однодумців: «Дорогі друзі! «Опозиційна платформа – За життя» – поки друга за полярністю партія у країні, і ви – ті, хто зібрався тут – представляєте поки другу партію. Але, повірте мені, не мине і місяця, як ви будете першими! А після виборів, я впевнений, що влада в Одесі належатиме вам. Це велика відповідальність!»

Співголова «Опозиційної платформи – За життя» впевнений, що політсила переможе і в Одесі, і в Україні.

«Так, ми переможемо в Одесі! І тут на вас лягає велика відповідальність: ви – одесити – повинні показати, що місто стало жити краще, закінчився бардак, і тоді нас підтримають у всій країні! Від вас, одесити, залежить очищення держави!» – підкреслив політик.

Вадим Рабінович переконаний, що «ОПЗЖ» повинна перемогти ще й тому, що «ми на це заслуговуємо, ми заслуговуємо цю перемогу – політична сила зібрала кращих людей одеського регіону!».

«Занадто довго усі мовчки спостерігали за тим, як знущаються над нашою країною. Ми бачимо, що стало з країною, яка мала дев’ятий у світі промисловий потенціал, а сьогодні на «Південмаші» виготовляють каструлі…», – звернув увагу Вадим Рабінович.

«Ми більше не можемо терпіти економічну і шароварну тупість постмайданного періоду! Ми повинні думати і дбати про добробут наших дітей й онуків. Тому сьогодні ви – одесити – повинні висунути кандидатами в депутати кращих людей, які є в Одеській області!», – закликав співголова політичної партії «Опозиційна платформа – За життя» Вадим Рабінович.

Comments

comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

Для чого мільйонеру влада?