Вадим Рабінович: «Монстри», які грають проти нас, йдуть! «ОПЗЖ» йде вперед і переможе

21.09.2020

«Монстри», які грають проти власного народу, які грають проти нас, йдуть! Політична партія «Опозиційна платформа – За життя» йде вперед і переможе!»

Впевненість в цьому висловив народний депутат України, співголова політичної партії «Опозиційна платформа – За життя» Вадим Рабінович, виступаючи на партійній конференції, яка відбулась в Одесі 21 вересня.

«Дорогі друзі, скажу слів як людина, яка очолила список нашої партії до обласної ради: тепер ми з міською радою одна команда! І зараз, як ніколи, ми повинні знати: найголовніше для нас – це віра, віра в перемогу. Коли ми з моїм партнером Віктором Медведчуком створювали партію «ОПЗЖ», всі сміялися і говорили: «А що ви можете? Дивіться, які монстри політики грають проти вас!». Що ми бачимо сьогодні? Ми бачимо, що «монстри» пішли, а ми – «ОПЗЖ» – йдемо вперед! Найяскравіший тому приклад – Одеса. Сьогодні вам спеціально вбивають в голову безальтернативність «труханових», вбивають в голову те, що ви все одно програєте, що не буде російської мови в школах, що ви у власній країні будете боятися виходити на вулицю, оскільки зрощені з МВС і держструктурами банди керуватимуть всім. Але ми покажемо і доведемо – цього не буде!», – підкреслив політик.

Вадим Рабінович звернув увагу учасників партконференції на те, до чого «докотилися «зелені», яким повірила країна».

«Вони висувають у мери людей, які підтримують спалювання людей 2 травня – ось, до чого ми докотилися! Тому ми повинні не просто підтримувати свого кандидата на пост мера Миколи Скорика, ми повинні вірити в його перемогу, як вірити в перемогу партії, тому що тільки така віра переможе все!» – впевнений співголова партії «ОПЗЖ».

Як доказ Вадим Рабінович навів приклад, коли він і Микола Скорик подавали на розгляд Верховної Ради закон «Порто Франко – Одеса».

«Тоді в нас теж ніхто не вірив. І я гарантую, що ми затвердимо його вже в цьому парламенті! Ми всім пояснюємо: продавши Крим, ви позбавили країну моря. Одеса – єдиний нормальний порт. І якби у влади були б мізки, то вони б зробили її показовими містом. І тоді вам повірять!» – заявив політик.

«Якщо ми не піднімемо Одесу з колін, то нічого не вийде, закон «Порто Франко» – це закон для розвитку нашої країни! Сюди можуть прийти мільярдні інвестиції. Так давайте ж допоможемо це зробити! Сьогодні партія «Опозиційна платформа – За життя» як не коли раніше набирає силу, нам уже легше працювати в Раді. І я обіцяю: ми проголосуємо за цей закон, і Одеса отримає статус вільної торгової зони! Я вірю в перемогу, повірте і ви! Ми звільнимо країну, і перемога буде за нами, а ворог буде розбитий!» – резюмував Вадим Рабінович.

Comments

comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

Для чого мільйонеру влада?