Вадим Рабінович про роботу «банди Шмигаля»: Народ хай з голоду здихає, зате збільшили витрати на потреби ОПУ

17.09.2020

«Яку ж треба мати дивною психікою, щоб президент, який обіцяв скоротити витрати, відмовитися від котеджів, вертольотів і літаків, раптом на 350 млн збільшує витрати на себе!»

Так народний депутат України, співголова фракції «Опозиційна платформа – За життя» Вадим Рабінович прокоментував внесений на розгляд Верховної Ради України проект Державного бюджету на 2021 рік.

«Ми ознайомилися з проектом бюджету, який в Раду внесла «банда Шмигаля». У ньому сказано, що народ буде продовжувати гинути з голоду, а на утримання президента замість 1 млрд виділено 1,36 млрд. Я прочитав і не повірив собі!» – зізнався парламентарій перед початком пленарного засідання в четвер, 17 вересня.

За словами Вадима Рабіновича, «весь бюджет – це витрати на президентську вертикаль, силові органи і генеральну прокуратуру, а народ повинен, м’яко кажучи, з голоду здихати».

При цьому політик звернув увагу на важливий факт: «Прем’єр-міністр Денис Шмигаль – незаконний прем’єр, оскільки Верховна Рада не затвердила програму очолюваного ним уряду! Потрібно розуміти, що Шмигаль – «нуль», а реально Кабміном керує Президент України Володимир Зеленський».

«Нинішній прем’єр-міністр, очевидно, просто влаштовує владу, тому що він нічого з себе не представляє. Шмигаль не розбирається в економіці, не розуміє, що робить. Влада, схоже, на допінгу хіхікає, а ми слухаємо їх виступи. Люди, які не розуміють в економіці, не можуть подати нормальний бюджет», – упевнений Вадим Рабінович.

Співголову фракції «Опозиційна платформа – За життя» та його колег обурює і той факт, що «такого нахабного ставлення до громадян ще не було за всю історію».

«Такого тотального обману і невиконання програми «зелених» ми не чекали, але «зелені кнопочки» вони такі … «мають право на помилку», як то кажуть! І ми – «Опозиційна платформа – За життя» – висновки зробили, робіть і ви, українці!» – закликав Вадим Рабінович.

Comments

comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

Чому Клічук не платить податки?

Останні новини