Вадим Рабінович: «ОПЗЖ» хоче знати: хто дозволив іноземцям втручатися в справи України і куди поділись коронавірусні гроші

17.09.2020

Фракція «Опозиційна платформа – За життя» запропонувала керівництву Верховної Ради України створити тимчасову слідчу комісію з розслідування фактів втручання іноземців у внутрішньополітичні справи України.

Про це народний депутат України, співголова фракції «ОПЗЖ» Вадим Рабінович розповів журналістам у четвер, 17 вересня.

«Я запропонував спікеру парламенту Дмитру Разумкову створити тимчасову слідчу комісію щодо втручання іноземних держав у конституційну діяльність парламенту України», – уточнив Вадим Рабінович.

За словами політика, у нього до влади є ряд питань: «Скажіть, ви що зовсім продали свою країну? Ми і наші діти комусь винні? Чому в конституційному органі країни – парламенті – наводиться аргумент: «іноземці будуть не задоволені…»? Хіба ми, коли приїжджаємо у Францію або Італію, диктуємо там свої умови? Ні! Тоді чому ми вважаємо, що говорити про таке в Раді – це нормально?»

Вадим Рабінович також вважає, що «сьогодні опозиція відстояла шматочок суверенітету».

«Ще раз кажу: не має значення, як буде формуватися комісія, а важливо, що ми можемо у себе вдома вирішувати свої справи. А то, що представники влади настільки відморожені, що відкрито побоюються обурення іноземців – це перебір. Так, іноземці незадоволені тим, що ми захищали свою землю, що не дали Супрун вбити країну медичною реформою, незадоволені, що ми самі можемо призначити собі прокурорів… Хто нам має диктувати, кого призначати? Що таке незалежність? Це можливість вибирати собі представників до державних органів!» – нагадав народний депутат.

Повідомив співголова «Опозиційної платформи – За життя» і про те, що фракція вимагає завтра до пленарного засідання Верховної Ради провести зустріч і обговорити ситуацію навколо пандемії коронавірусу.

«Нагадаю, Президент України Володимир Зеленський і прем’єр-міністр Денис Шмигаль запевняли нас, що вони, мовляв, навчилися боротися з пандемією. Вони так «боролися», що витратили вже 6 млрд, а тепер кажуть, що грошей немає, лікувати, дорогі українці, вас не можемо, лікарні не приймають на планові операції! Дайте відповідь тоді, що робити людям і куди поділися гроші? Масок немає, тестів – теж. Завозили маски літаками і вони опинилися на полицях магазинів за захмарними цінами… Тому ми вимагаємо на завтрашню зустріч викликати міністра фінансів, міністра охорони здоров’я, щоб вони нам розповіли, хто вкрав гроші і чому ситуація досі плачевна!» – резюмував Вадим Рабінович.

Comments

comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

Для чого мільйонеру влада?