Вадим Рабінович: Зайшовши в економічний глухий кут, Зеленський готує арешти опозиції

04.09.2020

«Знаючи про свої рейтинги, влада переслідує опозицію, всіляко чинить на неї тиск. Уже відомо про те, що ця «зелена цвіль», яка захопила країну і знищила все, перейшла до прямих репресій опозиції і хоче її нейтралізувати: вже відомо про те, що готуються арешти членів політичної партії «Опозиційна платформа – За життя» тільки за те, що вони активно шукають шляхи, які приведуть до миру в країні».

Таку заяву зробив народний депутат України, співголова політичної партії «Опозиційна платформа – За життя» Вадим Рабінович в п’ятницю, 4 вересня.

І це не просто слова – парламентарій продемонстрував документ, який до Верховної Ради України направило Державне бюро розслідувань.

«У чому суть питання: якийсь Євген Сльот – слідчий третього відділу, направив до Верховної Ради лист, в якому вимагає до 10 вересня (і при тому негайно) відповісти на ряд питань, що стосуються Віктора Медведчука, Вадима Рабіновича Тараса Козака, Олександра Колтуновича, Рената Кузміна і Тетяни Плачкової. Уже навіть кримінальна справу є! Який злочин скоїв я і мої товариші? У листі написано: «Вони (вище перераховані нардепи – ред.) Поїхали в Москву, де обговорювали з депутатами російської Думи шляхи встановлення миру, тому ми вважаємо це «державною зрадою» і вимагаємо негайно (до 10-го числа) розібратися…». Чому до 10 вересня? Та тому що вибори на носі!», – пояснив Вадим Рабінович.

Політик такі дії влади безпосередньо пов’язав з наближенням місцевих виборів, які багато в чому визначать життя України.

««Зелені» чітко розуміють, що вони повністю програють ці вибори, чітко розуміють, що вони не просто йдуть – вони летять до своєї катастрофи. І для того, щоб врятувати свою ситуацію, свої дупи, вони «зрослися» з радикалами: на людей нападають, їх вбивають на вулицях, з гранатометів розстрілюють телеканали, закривають ЗМІ. А тепер, не знаючи як впоратися з тим, що рейтинг нашої партії – «Опозиційної платформи – За життя» – весь час зростає і стрімко, вони нічого іншого не придумали, як готувати проти опозиції репресії і арешти її видатних діячів», – звернув увагу народний депутат.

Таким чином, продовжив Вадим Рабінович, можна стверджувати наступне: ««Зелена цвіль», яка захопила нашу країну, яка знищила все живе в нашій країні, сьогодні перейшла до прямих репресій. Тут ясно написано: влада хоче нейтралізувати опозицію! Вдумайтеся в усі це: ми прибрали Порошенка і думали, що нарешті будемо жити в нормальній країні. Але ось прийшов Зеленський і його камарилья, і вони розслідують «злочин» членів нашої партії  щодо пошуку миру!».

У зв’язку з цим співголова партії «Опозиційна платформа – За життя» звернувся до президента Володимира Зеленського, виконуючого обов’язки директора Державного бюро розслідувань Соколова і слідчого Сльота: «Пошук миру – це завдання не тільки політика, а й звичайної нормальної людини. Якщо ти не від диявола, то ти хочеш миру для своєї країни і хочеш, щоб діти не гинули!» Якщо ви вважаєте пошук миру злочином, то ви і є «слуги диявола»! А якщо у вас немає інших методів, якщо ви повертаєтеся до «порошенківщини» з арештами і переслідуваннями опозиції, то кінець ваш буде на… Мальдівах, тому що в Ростові вас вже не приймуть…».

З жалем констатував народний депутат і те, що сьогодні «Порошенко і Зеленський повністю зрослися і ділять електорат на двох!».

«У мене перемога Зеленського викликала тільки позитивні емоції, але потім стало все ясно. Проте, я думав, що грань вони не перейдуть. Виявляється, що ніяк кордонів «зелені» не бачать – вони ще гірше, ніж Порошенко, тому розмовляти з ними ми будемо відповідним чином. А ось ці переслідування, спроби нас залякати засуньте собі в одне місце!» – резюмував Вадим Рабінович.

Comments

comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

У Чернівцях скасована освіта

Останні новини