Вадим Рабінович: Чи може Україна зараз послати МВФ? Зобов’язана!

29.07.2020

Меморандум України та МФВ – це лише фінансовий документ. І для початку необхідно перевірити його нову версію, щоб всі розуміли, про що насправді в ньому йде мова.

Таку думку висловив народний депутат України, співголова політичної партії «Опозиційна платформа – За життя» Вадим Рабінович.

«Для початку необхідно перевірити нову версію меморандуму України і МФВ – чи йде в ньому мова, наприклад, про стерилізацію українців, адже «слуги народу» і цей пункт, озвучений депутатом Третьяковою, могли вписати в документ… Зрозумійте правильно: меморандум України і МФВ – це лише фінансовий документ, але якимось чином влада завжди примудряється туди вписати відмову від індексацій пенсій, допускає скорочення кількості лікарів і вчителів. Який зв’язок між МВФ і українськими вчителями взагалі? «У городі бузина, а в Києві – дядько»…», – так охарактеризував документ політик.

Вадим Рабінович звернув увагу на те, що «Україна – єдина країна, яка йде на принизливі умови МВФ».

«Всі інші країни вже давно послали б МВФ, якщо б Фонд прописував так угоди. Чи можемо ми зараз послати МВФ? Зобов’язані! Тому що велика частина боргу «намальована» – вони давали гроші під хабарі європейським чиновникам і під корупційні схеми. Вони давали гроші Порошенкові, називаючи його «корупціонером №1»! А якщо вони давали гроші казнокрадам, то вони знали, куди підуть ці кошти. Тому, ми їм нічого не винні! Більш того, всі вкрадені в українців гроші переведені через рахунки, які американці можуть легко перевірити і відстежити переміщення коштів – дві секунди справи! У зв’язку з цим звертаюся до американських товаришів: «Знайдіть ці гроші і заберіть їх собі!»» – закликав співголова партії «Опозиційна платформа – За життя».

Народний депутат також наполягає на тому, що Україна не може обслуговувати цей борг, тому що «країну поставили в таку позицію, коли держава, виплачуючи борги, робить всіх громадян країни жебраками на десятиліття вперед».

«Я вважаю, що українці не повинні це терпіти, і держава, виплачуючи борги, аж ніяк не підтверджує свій суверенітет. І, до речі, я з подивом побачив, як образилися представники різних політичних сил після того, як народний депутат від нашої фракції «ОПЗЖ» Волошин заявив про відсутність у України суверенітету. Люди, відкрийте словник і почитайте, що означає слово «суверенітет». Суверенітет – це незалежність держави в зовнішніх справах і верховенство державної влади у внутрішні справи. Ну, по-перше, чи доведено у нас верховенство влади у внутрішніх справах, чи працюють у нас закони і суди, чи є у держави монополія на насильство? Жоден громадянин України не відповість на це питання ствердно, впевнений. По-друге, чи приймає Україна самостійно зовнішньополітичні рішення? Ні! Послухайте «плівки Деркача»: у нас генпрокурора знімають «по дзвінку», обговорюють збільшення тарифів «по дзвінку»… Це не просто втрата суверенітету, це кричуще порушення всіх законів і за це треба судити!» – підкреслив політик.

«У нас слово замінило справу! Людина каже: «Я – патріот», і він автоматично стає хорошим, незважаючи на те, що він краде і вбиває. А людина, яка дотримується іншої політичної лінії, вона заздалегідь погана, тому що не використовує антиросійську риторику, вимагає права говорити російською мовою, говорить правду владі в очі. Люди, поки ми самі собі не відповів на питання: хто дійсно поганий, а хто – хороший, – нас постійно будуть дурити», – резюмував Вадим Рабінович.

Comments

comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

Тітушки тероризують ТВК

Останні новини