Вадим Рабінович: Україні потрібна парламентська республіка і припинення експериментів чергового пана над країною

20.07.2020

Нова заява – новий скандал від народного депутата України, члена фракції «Слуга народу» Галини Третьякової. Якщо раніше вона говорила про «дітей низької якості», то тепер скаржиться на дуже низьку зарплату – «слузі» її на життя просто не вистачає.

«Було б неправильним ставити питання про те, чому потрібно карати Третьякову – вона тільки вимовляє вголос те, що обговорюють і Президент України Володимир Зеленський, і вся його команда», – так прокоментував чергову заяву Третьякової народний депутат України, співголова політичної партії «Опозиційна платформа – За життя» Вадим Рабінович в ефірі телеканалу «112 Україна».

Політик нагадав скандальну заяву Третьякової по відношенню до людей з низьким доходом і їхніх дітей.

«Тільки згадайте, що раніше наговорила Третьякова, і при цьому залишилася народним депутатом від фракції «Слуга народу»! Вона сказала, що бідні люди не повинні мати дітей, що потрібно стерилізувати тих, хто не в змозі заробити. Тепер, на її думку, потрібно легалізувати проституцію! Звичайно, одне з іншого витікає: бідні люди повинні працювати на владу, а хто не може виїхати за кордон, не може збирати полуницю в Польщі або продати свої органи, той нехай іде працювати в проституції! А управляти нами, як холопами, будуть всякі заїжджі пройдисвіти… Ось в Польщі вже розбираються з екс-главою «Укравтодору» поляком Новаком, який, за словами Порошенка, повинен був нас навчити уму розуму і чесності. І заарештували його за створення злочинного угруповання! Ось таких виродків з усього світу вони понабирали, «посадили нам на голову» і ми мільйони платимо зі своєї кишені, щоб утримувати цю тупу злодійкувату банду!» – обурився Вадим Рабінович.

Політик зізнався, що «взагалі не розуміє, як представники нинішньої влади потрапили в систему управління державою!» «Колосальна ненависть до Порошенка привела до того, що ми вибрали, м’яко кажучи, недоумків», – зауважив парламентарій.

Прокоментував співголова партії «Опозиційна платформа – За життя» і роботу Верховної Ради України.

«Я б охарактеризував рік роботи парламенту нинішнього скликання як крах надій. Коли Зелінський прийшов до влади, у нас у всіх з’явилася надія. Я думаю, що можливість змінити країну у нього була, але він її «прокакав». Тепер виправити вже що-небудь неможливо, і думати, що «цар хороший, а бояри – ні» – невірно. На жаль, тепер зрозуміло, що Зеленський був не готовий до цієї посади, не почав вчасно вчитися, не зміг проаналізувати ситуацію, оточив себе «третьяковими». Результат – катастрофа! І парламент, і глава парламенту Разумков намагаються витягнути це все на собі, але це майже не вдається, тому що всі закони «шльопаються» в Офісі Президента тими, хто закони писати не вміє», – впевнений політик.

Як приклад він навів новий закон «Про опозицію», який пише депутат Третьякова. «Мабуть, після легалізації проституції і заборони мати бідним дітей, вона хоче написати закону «Про опозицію». Всі вже уявляють, що вони в нього напишуть!» – зауважив Вадим Рабінович.

Коментуючи ж роботу нинішньої опозиції, політик сказав наступне: «Ми такі ж безправні істоти, як і вся наша країна. Монобільшість голосує за те, що хоче! Єдине, що ми можемо – це говорити, готуватися до місцевих виборів і пояснювати людям, що більше такого кошмару ми не повинні повторити! Ми повинні повернутися до прагматизму і почати будувати країну як всі країни-сусіди. В Україні живуть найкращі люди, у нас найкраща земля і найкраще географічне положення, але ми – найбідніші, бо в кожній наглядовій раді у нас сидять всякі іноземні заїжджі виродки, Третьякова пише закони і ми вибираємо всяке лайно».

У зв’язку з цим співголова партії «Опозиційна платформа – За життя» звернувся до народу України: «Дорогі українці, коли ви задумаєтеся над тим, чому ми живемо як скоти, чому ми живемо в злиднях, то згадайте членів наглядової ради «Укрзалізниці» і їхні заробітки : Шевки Аджунер з зарплатою 13,8 млн грн, Сергій Лещенко (єдиний українець) з зарплатою 1,4 млн грн, Крістіан Кун з зарплатою 11,7 млн ​​грн, Андреас Матьє – 11,7 млн ​​грн, Андерс Ослунд – 11,7 млн грн, Адомас Аудіцкас – 3 млн грн. У мене питання: хто ці люди ?! Так це ж пройдисвіти, банда, розумієте?! І такі банди в кожній наглядовій раді кожної державної компанії! І ми платимо їм мільярди! А Третьякова просто озвучує їх плани… Коли розумні мовчать, дурень починає плескати язиком просто! Дякую вам, пані Третьякова, що ви озвучили на всю країну плани групи Зеленського!» – заявив народний депутат.

«Ситуація в країні допомогла мені переконатися в тому, що в Україні повинна бути парламентська республіка. Вкотре нагадаю: жоден Президент України не пішов на пенсію з пошаною! Скільки ще ми будемо битися головою об стіну? Нам потрібна парламентська республіка, скасування поста президента і припинення експериментів чергового пана над країною!» – резюмував Вадим Рабінович.

Comments

comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

Вул. Руську відремонтують за тиждень