Вадим Рабінович: Партія «ОПЗЖ» – ідеологічна, а не вождистська, і в цьому її сила

20.07.2020

«Політична партія «Опозиційна платформа – За життя» – це партія не лідерського типу. Наша відмінність в тому, що партією керують 5-6 сильних людей з колосальним досвідом».

Про це заявив народний депутат України, співголова політичної партії «Опозиційна платформа – За життя» Вадим Рабінович в ексклюзивному коментарі телеканалу «112 Україна».

Політик підкреслив, що «партія «ОПЗЖ» – ідеологічна, а не вождистська».

«Я і Юрій Бойко – співголови партії, і співголови партії здійснюють загальне керівництво діяльності партії, всі рішення приймаються за підписом нас двох – ось такий у нас хитрий підхід. Найважливіші рішення приймаються на Стратегічній раді партії – це вищий орган, керівником якого є Віктор Медведчук та згідно зі статутом, він представляє «Опозиційну платформу – За життя» у відносинах з органами державної влади, він же підписує фінансові документи. Стратегічна рада, до якої входить Бойко, Рабінович, Медведчук і Льовочкін, – це той орган, який керує партією завжди, крім періоду з’їзду», – пояснив принцип роботи «ОПЗЖ» Вадим Рабінович.

Відповідаючи на питання, чи думають керівники партії, кого висуватимуть на наступних виборах Президента, співголова «ОПЗЖ» відповів так: «Вибори Президента України пройшли рік тому і про наступні вибори глави держави ми – в партії – поки не думаємо».

«Звичайно, є ймовірність, що Зеленський докерується до того, що відбудуться позачергові президентські вибори, але зараз поки про це говорити зарано. Спочатку ми хочемо виграти місцеві, потім парламентські, ну а потім, якщо будуть президентські, то і президентські…», – заявив Вадим Рабінович.

«Ніяких рішень з приводу висунення кандидата ми не приймаємо і готуємося, повторюю, до місцевих виборів. Що стосується Юрія Бойка, то він – наш товариш, один з лідерів нашої партії, був кандидатом від «Опозиційної платформи – За життя» на виборах президента в 2019 році. Якщо ви пам’ятаєте, то і у мене, і у Бойка були приблизно однакові рейтинги, і тоді я прийняв для себе рішення відмовитися від участі в президентських перегонах, за що ставлю собі «п’ятірку». Тоді на засіданні Стратегічної ради ми прийняли рішення висунути Бойка в якості кандидата від нашої партії, на наступних виборах. Я абсолютно впевнений, що у нас буде теж відповідне рішення. Але для початку воно буде прийматися на Стратегічній раді, а потім затверджуватися з’їздом партії – в нашій політсилі так було, є і так буде», – резюмував Вадим Рабінович.

Comments

comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

Вул. Руську відремонтують за тиждень