Вадим Рабінович: Україну перетворили у божевільню

16.06.2020

Сьогодні українці знаходяться «в божевільні, в якій заправляє божевільний прем’єр-міністр, який, виходячи зі свого інтелектуального рівня, не може керувати країною».

Таку думку висловив народний депутат України, співголова політичної партії «Опозиційна платформа – За життя» Вадим Рабінович в ексклюзивному інтерв’ю телеканалу «112 Україна».

Політик ознайомився з новим варіантом програми уряду і «дійсно вважаю, що нею «можна пишатися»».

«Програма Кабміну така ж, як і прем’єр. Так, в ній стало більше на три сторінки тексту, ніж в попередньому варіанті, а ще з’явилися малюночки! І тепер це просто маленька цидуька, де написані передвиборчі обіцянки «слуг народу», які ніхто виконувати навіть не збирається. Її вони знову подали на розгляд Верховної Ради. В результаті ми отримали, що «слуги» просто не зможуть відмовитися від пунктів своєї власної програми і вчинити так, як вчинили з попереднім варіантом «програми» Кабміну – не затвердили її у всіх комітетах. Але це ж не програма уряду – це план по обдурюванню людей!», – обурився Вадим Рабінович.

Як аргумент народний депутат зауважив: незважаючи на всі обіцянки, «влада і далі збирається підвищувати тарифи, віддавати МВФ всі наші доходи, скорочувати кількість шкіл і лікарень…».

«Не дивлячись на те, що і президент, і прем’єр-міністр, і міністр охорони здоров’я сказали – «реформа Супрун – це божевілля в квадраті», вони одразу ж кажуть: «Ми її продовжуємо!»» – нагадав Вадим Рабінович.

Співголова партії «Опозиційна платформа – За життя» підкреслив, що він «не схожий на людину, яка бажає нещастя власній країні», тому програму уряду, в якій «немає нічого для людей – там все для МВФ!», підтримувати не буде.

А «слугам народу» він запропонував зробити в такий спосіб: «Напишіть чесно, що країна Україна завойована і «віддана на поталу» Міжнародному валютному фонду і Соросу. У нас вбивці ходять по вулицях, Сорос «викачує кров» з України, МВФ вбиває наші перспективи – це ж всім зрозуміло! Навіть в Польщу українців без карантину зазивають, тому що там потрібні раби – полуницю нікому прибирати! Як таке може бути? Адже ще при розвалі Радянського Союзу Україна була найпотужнішою республікою, а сьогодні Україна – найбідніша і над нею всі знущаються!».

Прокоментував Вадим Рабінович і політичні кроки влади.

«Головна мета і попередньої влади, і вже нинішньої – це нагнітання антиросійської риторики. Вони хочуть забрати рідну мову і культуру у тих, хто говорить не українською мовою. Але у мене питання: а далі що? Згадайте, як нам говорили: «ми знищимо Росію санкціями…» Але я всім цим «розумникам» хочу розповісти, що, наприклад, вчора «задавлена ​​санкціями» Росія купила на 3 млрд облігацій в США. А ми за 3 млрд країну продали, землю віддали, людей вбиваємо тарифами і толку ніякого!» – обурився співголова партії «Опозиційна платформа – За життя».

«Нам дали всього 2,2 млрд «під відсотки». А треба то зовсім небагато – просто відкрити очі і протерти окуляри. Тобто, треба розвернутися до тих, хто хоче з нами працювати! Ми раніше працювали з країнами СНД, які були найкращим ринком збуту для нашої продукції, а тепер нам сказали: «Ми будемо працювати з Європою…» А що Європа? А Європа тепер бере у нас тільки рабів і повій! Ще, правда, у нас є квоти на експорт в ЄС меду, які ми вичерпали в перші два тижні січня. Так навіщо нам така Європа?!» – задався питанням політик.

«Нам завжди здається, що держава – це серйозна машина, яка проводить аналіз ситуації. Але це не так! Люди, які керують країною сьогодні, вирвалися з божевільні, не розуміють, куди вони потрапили, не знають, що з цією владою робити.  Таке відчуття, що кадри підбирають так: вийшла на вулицю людина, яка відповідає за призначення на вищі державні пости, побачила бомжа і каже: «Будеш главою уряду!.. А ти, умовний Вася – міністром юстиції!..». А потім такі міністри юстиції радіють 100 тис. доходам в казну за рахунок створення VIP-камер в вітчизняних тюрмах, стверджуючи що це – найвище досягнення влади! Я ж думаю, що якщо вони створюють комфортабельні камери в тюрмах, то вони (влада – ред.) розуміють, чим закінчать. І поки ми їх не приберемо, думаю, будемо мучитися!» – резюмував Вадим Рабінович.

Comments

comments

Коментарі
  • Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

    Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

    Чому влада не рятує потопаючих?

    Останні новини