Вадим Рабінович: «Нафтогаз» штучно завищує ціну газу для населення майже вдвічі

19.05.2020

Через самоправство НАК «Нафтогаз України» наші громадяни майже вдвічі переплачують за газ. Про це на своїй сторінці у Facebook написав народний депутат, співголова політичної партії «Опозиційна платформа – За життя» Вадим Рабінович.

«Платіжки за газ для українців повинні бути зменшені майже вдвічі! Адже сьогодні НАК «Нафтогаз України» фактично завищує ціну на блакитне паливо майже вдвічі», – написав політик.

Він також пояснив, як виникла така ситуація і чому дії «Нафтогазу» є самоправством.

«Все просто. У своїй постанові від 24 січня 2020 року Кабмін зобов’язав «Нафтогаз» прив’язувати ціну на газ для населення до ціни на Нідерландському газовому хабі TTF + доставка. Але з початку 2020 року ціна газу в Європі зменшилася у 2,63 рази. А «Нафтогаз» знизив ціну для населення України лише у 1,45 рази! Тобто, майже вдвічі менше, ніж в Європі! Нескладна арифметика, правда?» – риторично запитав парламентарій.

Причому, за його словами, це не єдине порушення «Нафтогазом» постанови Кабміну, яке зумовлює завищення ціни на газ.

«Більш того, «Нафтогаз» додатково обдирає народ, завищуючи свій заробіток до 14,5%, при дозволеній «торговій націнці» у 1,917% (це закріплено у тій же постанові). Різниця у ціні – майже 700 грн на тисячі кубометрів. Або додаткові 13% у платіжці кожної української родини», – резюмував Вадим Рабінович.

Comments

comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

У Чернівцях скасована освіта

Останні новини