Вадим Рабінович: Вимагаємо чиновникам – обмежити зарплату, людям – скасувати штрафи і списати борги по ЖКГ!

18.05.2020

Обмежити зарплату співробітникам державних підприємств (виплачувати в розмірі, не більше 10 мінімальних зарплат), скасувати штрафи та пеню за прострочені платежі за послуги ЖКГ, а також списати борги по комуналці – це першочергові кроки, які влада повинна зробити для громадян. Механізми їхнього здійснення прописано у відповідних законопроектах, які подала на розгляд парламенту опозиція.

Про це заявив народний депутат України, співголова фракції «Опозиційна платформа – За життя» Вадим Рабінович під час виступу на засіданні Погоджувальної ради депутатських груп і фракцій Верховної Ради України у понеділок, 18 травня 2020 року.

«Я ще раз уважно передивився порядок денний – і ще раз по-людськи закликаю вас включити до нього принаймні кілька законів, що стосуються безпосередньо життя людей! Ми подали низку таких законів», – звернувся до присутніх парламентарій.

Перший законопроект №2795 «Щодо обмеження виплат зарплат усім чиновникам держкомпаній у розмірі не більш, як 10 мінімальних зарплат». Його ухвалення дозволило б досягти колосальної економії коштів, які, у свою чергу, можна спрямувати на потреби людей, перш за все, соціально незабезпечених, підкреслив Вадим Рабінович.

Другий законопроект, який фракція «Опозиційна платформа – За життя» пропонує ухвалити як невідкладний, це законопроект №2087 «Про відміну пені та штрафів за несвоєчасну оплату послуг ЖКГ», а також щодо збереження пільг та субсидій на постійній основі. І третій проект закону №3323 «Про списання заборгованості населення за послуги ЖКГ».

«Ми всі чудово знаємо, що сьогодні український народ доведений до зубожіння. І и – парламент – просто зобов’язані на це реагувати. У гіршому випадку наша бездіяльність може погано закінчитися як для України, так і для нас!», – звернувся до колег Вадим Рабінович.

Втім, співголова фракції «Опозиційна платформа – За життя» вважає, що минулий тиждень влада прожила не даремно.

«Якщо хтось не знає, – під санкції потрапили такі «закляті вороги» України, як Ермітаж, Музей Пушкіна та інші об’єкти. Відтепер українець, якій зайде до Ермітажу або до Музею Пушкіна, ризикує потрапити до буцегарні. І тут я хочу подякувати Петрові Олексійовичу Порошенку за те, що він підготував собі «гідну зміну»», – із сумом констатував Вадим Рабінович.

Розповів народний депутат колегам по парламенту і про підручники, які активно постачають українським школярам, звернувши особливу увагу на підручник «Географія» для 8 класу, автором якого є професор Петро Масляк.

«Масляк відкрив таємниці українського походження португальців, іспанців, турків, євреїв – усі вони, як стверджує професор, родом із Галіції… Знає ця людина і те, як подолати демографічну катастрофу. Професор Масляк пропонує спарювати не вражених чорнобильською катастрофою, наркоманією та СНІДом українських дівчат та хлопців. Із ними держава має підписати договір, який зобов’язує пару мати по 5 дітей. Крім того, держава бере на себе забезпечення їх будинками у престижних котеджних містечках, надає вищу освіту і високооплачувану роботу… Мабуть, черепи мірятимуть потім», – припустив народний депутат, констатувавши, що «так фашизм дедалі більше укріплюється у нашій країні».

«Колеги, може, ми зрештою проявимо себе як парламент? Чи так і будемо мовчки спостерігати за тим, як дурять нас і наших дітей? Може, ми нарешті зробимо так, щоб у парламентсько-президентський республіці зазвучав голос парламенту?! Або ж давайте тоді самі ж визнаємо факт: в Україні парламенту немає!.. Обирайте, панове!» – закликав колег Вадим Рабінович.

Comments

comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

Мерові не вистачає на комуналку

Останні новини