Вадим Рабінович: Влада перетворила українців на рабів! Вони не повинні ходити в музеї – вони повинні працювати

18.05.2020

Час йде, ситуація в країні погіршується, народ бідніє, економіка на дні, але ніяких законів, які сьогодні потрібні як повітря, Верховна Рада України приймати не збирається.

Таку заяву зробив народний депутат України, співголова фракції «Опозиційна платформа – За життя» Вадим Рабінович на брифінгу в парламенті 18 травня.

«Знову народні депутати будуть їздити на роботу, тому що Верховній Раді можна, а народу без масок і транспорту – ні. Закони про коронавірус не працюють, але сама хвороба нібито відступає. При цьому кількість загиблих і динаміка коронавірусу не зменшується, але гроші відпрацьовані, і тепер, як виявилося, нам потрібно буде рік носити маски, тому що влада закупила їх заздалегідь і «наварила» на них двічі. А що стосується законів… та ніяких законів, які необхідні сьогодні людям, як повітря, ця Рада приймати не збирається!..», – обурився парламентарій, коментуючи порядок денний парламенту.

Втім, продовжив Вадим Рабінович, «є при владі і досягнення».

«Їм вдалося навіть те, що не вдавалося Порошенкові – вони внесли Ермітаж і музей Пушкіна в список ворогів, і тепер музейна власність може бути конфіскована, і ми назавжди позбавляємося виставок і розуміння, що таке мистецтво! Тобто, сьогодні влада всіх остаточно зробила рабами… І це, напевно, правильно: раби не повинні ходити по музеях, а повинні тільки працювати навіть на нову владу!» – з іронією констатував співголова «Опозиційної платформи – За життя».

Парламентарій нагадав, що на Погоджувальній раді він привітав Петра Олексійовича Порошенка з тим, що той «виростив собі гідну зміну».

Повертаючись до порядку денного в цілому і конкретно законопроекту про подвійне громадянство, Вадим Рабінович нагадав, що протягом п’яти років він «говорить про одне»: «Подвійне громадянство – це серйозний інструмент для залучення інвестицій нащадків тих людей, які 29 років наша влада послідовно видавлювала з країни!»

«Ті, хто виїхав з країни – це люди, які любили Україну, але не бачили можливості жити по-людськи! Чому їхні діти і внуки не мають права отримати громадянство України і приїхати сюди, щоб вкладати свої гроші і розум в нашу країну? Ти ж можеш бути американцем і українцем в США? Можеш! Так, не дозволяється подвійне громадянство в КНДР… Але ми вже не в ту сторону йдемо?» – обурився політик.

«Я – за подвійне громадянство! Але я проти того, щоб люди, які займають державні посади, мали подвійне громадянство», – уточнив співголова партії «Опозиційна платформа – За життя».

Прокоментував Вадим Рабінович і законопроект про гральний бізнес, помітивши, що «зняли його з порядку денного тільки тому, що у «слуг» голосів не вистачає».

«Але я не розумію, чому, коли руйнується економіка, коли людям нема за що жити, психічно нестійким людям в період кризи дозволяють останні кошти задіяти в ігрових автоматах? Це ж злочин проти народу України! Це можуть робити тільки ті, хто послідовно знищує український народ! Особисто я вважаю, що закриття ігрового бізнесу в свій час було незаконним. Але сьогодні відкрити подібні заклади – це злочин», – підкреслив парламентарій.

Comments

comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

Мерові не вистачає на комуналку

Останні новини