Вадим Рабінович: Ми добиваємося створення ТСК щодо катастрофічного розкрадання грошей в «Нафтогазі»!

18.05.2020

У понеділок, 18 травня, відбулася зустріч керівників депутатських груп і фракцій, на якій було прийнято рішення створити Тимчасову слідчу комісію Верховної Ради України з розслідування розкрадання коштів у великих масштабах в НАК «Нафтогаз України».

Про це повідомив народний депутат України, співголова політичної партії «Опозиційна платформа – За життя» Вадим Рабінович.

«Верховна Рада починає працювати. Хоч і в умовах карантину, хоч і в усіченому режимі – до 15:00, не довше хоч і з перервами на дезінфекцію, але працювати! Фракції «Опозиційна платформа – За життя» та «Батьківщина» наполягли на створенні Тимчасової слідчої комісії, яка розслідуватиме катастрофічне розкрадання грошей в НАК «Нафтогаз України». Ту кількість грошей, яка була вкрадена, можна співвіднести з величезною діркою в Пенсійному фонді. Вже зараз очевидно, що це – злочин століття!» – заявив Вадим Рабінович.

Разом з тим політик підкреслив, що «зараз все залежить від «слуг народу».

«Сьогодні ми в принципі домовилися, що створимо відповідну комісію протягом 1-2 днів, а вже завтра «слуги» дадуть свою остаточну відповідь» – уточнив політик.

«В цілому сьогоднішня зустріч була цікавою. Були питання в режимі «off the records», і вони стосуються взаємовідносин всередині парламенту. Але, думаю, що в цілому зустріч була досить конструктивною», – резюмував Вадим Рабінович.

Comments

comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

Тітушки тероризують ТВК

Останні новини