Рабінович: на боротьбу з коронавірусом виділять 100 млн, а Коболєву виплатять майже 800 млн

18.03.2020

Скандали – скандалами, а результат один: контракт з главою НАК «Нафтогаз Україна »Андрієм Коболєва продовжений.

Більш того, незважаючи на обіцянки, премії керівництву компанії теж не скасували. І це в той час, коли країна намагається вистояти перед найсерйознішою загрозою в своїй історії – коронавірусом.

Ситуація навколо Коболєва обурила багатьох, в тому числі і народного депутата Україна, співголови політичної партії «Опозиційна платформа – За життя »Вадима Рабиновича.

«Ще чотири роки Коболєв очолюватиме« Нафтогаз України ». І до речі, пам’ятайте, Зеленський просив Гончарука не допустити виплату премії 29 млн дол.Коболєва? Премії так ніхто і не скасував. На боротьбу з коронавірусів виділяємо 100 млн грн, а Коболєву виплатимо майже 800 млн грн. Все чесно і прозоро», – йдеться в пості Вадима Рабиновича на сторінці в Facebook.

Відзначимо, що Наглядова рада НАК «Нафтогаз Україна» продовжив контракт про співпрацю з главою корпорації Андрієм Коболєва на чотири роки. Таке рішення було прийнято на позачерговому засіданні Наглядової ради ще 4 березня. У 2019 «Нафтогаз» виплатив премію в 45 млн дол. за перемогу над «Газпромом» в Стокгольмському арбітражі і засекретив інформацію, кому саме і в якому розмірі вона була виплачена. Однак, за інформацією українських ЗМІ, джерела, які симпатизують керівництву «Нафтогазу», повідомили, що питання про зміну Коболєва – це вимога російської сторони в переговорах про припинення війни на Донбасі і пролонгації газового контракту.

Раніше юрист Михайло Шнайдер повідомив, що за час правління «Нафтогазом» Андрій Коболєв отримав понад 800 млн грн.

Comments

comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

Як чернівчани стали кріпаками