Владі не вдалося продати землю, і це наша одна з найбільших перемог, – Рабінович

09.03.2020

Народний депутат України, співголова політичної партії «Опозиційна платформа – За життя» Вадим Рабінович розповів журналістам в кулуарах Верховної Ради про останні події, що відбуваються в політичному житті країни.

Зокрема, про зустріч з новим прем’єр-міністром Денисом Шмигалем, враження від якої у народного депутата залишилося гнітюче. «Я запитав нового прем’єра, на яких« засадах », а саме, на якій ідеології буде формуватися Кабмін? Він сказав: «Ми будемо розвивати цінності Майдану». Я попросив його їх перерахувати – він не зміг. І друге. Я запитав: «Для того, щоб відновити економіку, ми будемо торгувати з тими, з ким це вигідно робити?» Він сказав: «З країною-агресором ми торгувати не плануємо!» Гнітюче у мене враження від зустрічі з новим прем’єр-міністром », – зізнався Вадим Рабінович.

Співголова партії «Опозиційна платформа – За життя» звернув увагу на той факт, що «вперше Галичина нам дала прем’єр-міністра». «Я з повагою ставлюся до всіх. Але, на жаль, його ідеологія підтримується на рівні 25-28%. Виходить, що ці 25% домінують в економіці, культурі, мовному питанні і політиці … Я не розумію, як це в демократичній країні виходить: Зеленський отримав 75% підтримки з іншою ідеологією і через хвилину став «людиною з Галичини». Діджіталіцізація протрималася півроку, а тепер, напевно, будуть повертатися до старого! » – не виключив народний депутат.

Не залишив без уваги Вадим Рабінович тему продажу української землі, яку затіяли представники нової влади.

«Так, ми спеціально, користуючись конституційними можливостями, затягували процес продажу землі, – щоб влада цього не зробила під новий рік. Все одно гроші в бюджет не йшли б, а відразу б вирушили на Заходу – Соросу », – зізнався політик.

І як тільки опозиція почала активно відстоювати головне багатство України, тут же пішли залякування їх та їхніх сімей. Але і це не допомогло влади продавити земельну законопроект

. «Не дивлячись на залякування і кримінальні справи, ми землю відстоювали. Особисто щодо мене все правоохоронні органи порушували кримінальні справи. Але я, ми трималися! Чи не дотиснули! » – розповів Вадим Рабинович. «Вже весна – посадок немає, але землю не продали! І я сподіваюся, що в новому Кабміні зрозуміють, що цього робити не можна, тому що більшість українців проти. У будь-якому випадку ми будемо виступати проти, змусимо їх йти по правок! Десь через тиждень поправки будуть пройдені. Але тут вже люди повинні висловити свою громадянську позицію, і тоді влада, можливо, щось зрозуміє », – вважає народний депутат

У той же час він не знає, чи вистачить у «слуг народу» голосів для прийняття земельного законопроекту. «У них навіть своїх голосів не вистачає, тому вони будуть тиснути, підключати по-старому парламентської традиції« додаткові сили ». Вчора голосували, наприклад, «Слуги народу», «Довіра», «майбах» і 14 позафракційних. Це показує, що «слуги» знайшли спільну  мову, навчилися спілкуватися і у цих груп все добре! У будь-якому випадку нехай з цього приводу голова болить у них. Я ж хочу подивитися список тих, хто все-таки проголосує за продаж української землі. Я хочу, щоб потім вони поїхали в свої округи, а ми будемо спостерігати за їхнім спілкуванням з людьми », – заявив Вадим Рабінович. Політик пообіцяв, що фракція «Опозиційна платформа – За життя» «обов’язково зробить« дошку ганьби », на яку будуть винесені всі, хто проголосує за цей антиукраїнський закон про продаж землі. Та й вибори все покажуть! » – резюмував політик.

Comments

comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

Мерові не вистачає на комуналку

Останні новини