Рабінович: Пора думати про долю країни, а не про долю парламенту та уряду

08.03.2020

Народний депутат України, співголова фракції «Опозиційна платформа – За життя» Вадим Рабинович виступив під час позачергового засідання Верховної Ради України дев’ятого скликання в середу, 4 березня 2020 року.

У своєму виступі політик розповів про експерименти, які влада проводить над Україною і її народом. «Отже, сьогодні ми підводимо підсумки першого експерименту монобільшості над Україною. Підсумок сумний. Тут немає ніякої політики – тут є порожні кишені людей, падіння виробництва, розвал економіки, добивання медицини, і багато іншого, що наші громадяни відчувають на собі. І ви теж », – зокрема зазначив Вадим Рабинович, констатувавши, що« перший млинець вийшов великим комом».

На підтвердження своїх слів співголова фракції «Опозиційна платформа – За життя» навів цифри: «Падіння промисловості – 5%; якась загадкова діра в Пенсійному фонді – 170 мільярдів; вантажопотік – втрата 30% в рік; борги по зарплатах – рекордні більш ніж 3 мільярди; закриття лікарень і шкіл; тотальний розпродаж перлин вітчизняної промисловості, портів, а тепер вже шкіл і лікарень. Це сумний підсумок реальної економічної катастрофи … », – констатував Вадим Рабинович.

Говорив народний депутат і про майбутнє, в якому влада планує провести другий експеримент над країною – це призначення прем’єр-міністром Дениса Шмигаля.

«На жаль, кандидат в прем’єр-міністри не зустрічався з нашою фракцією. Тому виходжу з короткої зустрічі, яка була у мене особисто з кандидатом. По-перше, я запитав у нього, чи будуть вибудовуватися нормальні торговельні відносини з усіма нашими сусідами, що є запорукою економічного зростання … Я отримав відповідь: торгувати з Росією як країною-агресором ми не плануємо … Друге питання, яке я задав майбутньому прем’єру: яким курсом ми підемо – я отримав відповідь, що «ми будемо розвивати цінності Майдану» … Які цінності Майдану ми будемо розвивати, відповіді я не отримав. Виходячи з цього, хочу вам сказати: у мене склалося враження, що ми міняємо «шило на мило» … », – зізнався політик.

У зв’язку з цим фракція «Опозиційна платформа – За життя» вирішила не підтримувати новий уряд, пояснивши це тим, що «ніяких ідей про те, як наповнити бюджет, зробити наших людей багатшими, вивести країну з кризи представлено не було». «Дуже шкода, що замість створення Уряду національного порятунку, замість консультацій з усіма фракціями, монобільшість знову самостійно приймає ключові рішення для країни», – зазначив Вадим Рабинович.

При цьому народний депутат запевнив: «Ми не радіємо провалам влади, тому що це – провали України, яку всі ми, сподіваюся, хочемо бачити сильною і процвітаючою. І коли ви зрозумієте, що економіка повинна бути відокремлена від політики, коли ви переконаєтеся, що гаслами народ не нагодуєш, ми готові будемо і підказати, і підтримати, і підставити плече. На благо нашої з вами держави Україна ».

А поки «Опозиційна платформа – За життя» продовжує перебувати в опозиції до уряду, «але ніколи не буде в опозиції до України, тому що інтереси держави – вище вузько політичних інтересів навіть своєї партії», – запевнив Вадим Рабинович, нагадавши, що очолювана ним політична сила підтримала відставку уряду Гончарука, оскільки поділяє думку влади, що «цей уряд катастрофічно невдалий».

Звернувся Вадим Рабинович і до монобільшості: «Деякий час тому ви проголосували за нікому не відомого Гончарука, тепер ми це все розплутуємо. Проголосували і за новий уряд. Так введіть ж зараз тотальний парламентський контроль за рішеннями вже цього, нового, уряду, щоб через короткий проміжок часу нам знову не збиратися і підводити сумні підсумки вже нового експерименту ».

«Давайте ж думати про долю країни, а не про долю парламенту і уряду!» – закликав і владу, і всіх колег по парламенту Вадим Рабинович.

Comments

comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

Мерові не вистачає на комуналку

Останні новини