Рабінович про новий уряд: міняти потрібно персонал, а не «ліжка»

07.03.2020

Ситуація зі зміною уряду нагадує одеський анекдот про публічний дім, де керівництво вирішило міняти ліжка замість персоналу. Так народний депутат України, співголова фракції «Опозиційна платформа – За життя» Вадим Рабінович прокоментував в кулуарах парламенту ротацію в Кабінеті Міністрів України.

 «Запропонований нам склад уряду не відповідає на головні питання: перше: хто буде встановлювати мир в нашій країні? Кулеба, який разом з Гончаруком влаштовують перформанси на міжнародній арені? Сумніваюся! Друге: хто конкретно буде займатися економікою, що ми міняємо в своєму економічному розвитку? І перше питання, яке буде поставлено новому прем’єр-міністру – це індексація пенсій. Вони зобов’язані це зробити, і якщо новий уряд не гарантує цього, тоді нам з ними нема про що говорити! І третє питання: куди ми йдемо?» – розповів політик.

Вадим Рабинович зізнався, що поданий на розгляд народних депутатів нового складу Кабміну є «дуже складним – це «солянка» між «Януковичем», «Ющенко» і «слугами народу ». Народний депутат «не бачить нічого позитивного, не відчуває позитивних емоцій на рахунок нового уряду, але очевидно одне: потрібно при будь-якому розкладі міняти «морального виродка на самокаті Гончарука».

 «Ситуація як з Порошенком – його в будь-якому випадку потрібно було міняти, і народ України це зробив», – провів аналогію Вадим Рабінович.

«Тому, – продовжив політик, – сьогодні позитивний день. Верховна Рада проголосує за відставку прем’єр-міністра – в цьому ніхто не сумнівається. Більш того, проголосує конституційною більшістю, тобто, 300 голосів «за» ».

Що стосується нового уряду, Вадим Рабинович як співголова фракції «Опозиційна платформа – За життя» заявив, що поки його політсила не готова давати голоси з тієї причини, що немає розуміння, що саме новий Кабмін змінить в житті людей і країни.

Проте, ця позиція може змінитися після зустрічі глав парламентських фракцій з кандидатом на пост прем’єр-міністра України, яка відбудеться о 12:00 в кабінеті у спікера парламенту Дмитра Разумкова.

«Ми послухаємо кандидата на пост прем’єра, і, можливо, змінимо свою позицію. Відбудеться це, якщо ми отримаємо від нього гарантії, що в країні буде встановлено мир, розпочнеться виплата пенсій, припиниться знущання над медициною та ін. », – заявив Вадим Рабинович. Разом з тим народний депутат вважає, що будь-який уряд – новий або минулий – має чітко розуміти, які його дії допоможуть «витягнути з ями віз під назвою« економіка України».

«Тобто, нам потрібен конкретний план порятунку країни. Конкретні кроки – що ми будемо розвивати в першу чергу: космічну галузь або, можливо, сільське господарство, ну хоч що-небудь ми повинні розвивати!» – заявив Вадим Рабінович і підкреслив, що тільки після отримання цього плану його фракція прийме рішення, голосувати за новий склад уряду чи ні.

«Я готовий розмовляти з кожним представником уряду, ми готові подавати свої пропозиції, ми вже подали ряд своїх програм, але нас не чують!», – обурився політик. «Тому, вирішувати, голосувати або не голосувати за новий склад уряду, ми будемо тільки після сьогоднішньої зустрічі», – резюмував Вадим Рабінович.

Comments

comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

Мерові не вистачає на комуналку

Останні новини