Відмова індексувати пенсії означає одне: нахабні пики з кабміну вкрали гроші, – Рабінович

06.03.2020

У кожного громадянина України, який вийшов на пенсію, нахабні пики з Кабінету Міністрів вкрали гроші! Зробили це Гончарук та його бригада, відмовившись, всупереч всім законам, індексувати пенсії.

Таку думку висловив народний депутат України, співголова політичної партії «Опозиційна платформа – За життя» Вадим Рабинович в кулуарах парламенту у вівторок, 3 березня.

«Коли людина вкрала булку в магазині, то він – злодій. Чому? Тому що він порушив закон! А, значить, він – злочинець. Так ось 1 березня мали бути проіндексовані пенсії, і це не бажання і не допомога «з панського плеча» – це закон! Однак, через абсолютно незаконні постанови уряду пенсії проіндексовані не будуть – її відклали до вересня! Це означає, що у кожного громадянина України, який вийшов на пенсію, нахабні пики з Кабміну вкрали гроші! Вони «вкрали булки» у всіх і у великій кількості! » – обурився політик.

Вадим Рабинович звернувся до всіх пенсіонерів: «З кишені кожного з вас вкрали чималу суму грошей! Зробили це Гончарук та його бригада! Рішення не проводити індексацію пенсій суперечить всім законам! »

У зв’язку з цим політична партія «Опозиційна платформа – За життя» подає в суд з метою оскаржити незаконне рішення Кабміну.

«Ми будемо боротися, щоб суд розглянув наш позов як невідкладний і подивимося, що вийде. Люди все життя працюють на свою країну, а у них забирають гроші і взагалі хочуть ліквідувати Пенсійний фонд! Навіщо тоді працювати і платити податки, якщо в країні не працює закон ?! Армія нічого не закуповує, а з усіх нас збирають військовий збір. Навіщо? З працівників йдуть відрахування на пенсію, а її забирають! Що взагалі відбувається ?! » – обурився Вадим Рабинович.

В контексті цього співголова партії «Опозиційна платформа – За життя» прокоментував і інформацію про переформатування складу Кабінету Міністрів.

«Я не працюю над формуванням нового складу Кабміну, та й взагалі вважаю, що влада хоче поміняти шило на мило. Я вважаю, що нинішній прем’єр – це «самокатний діяч», це анекдот, а не глава уряду! Пройшов рік з тих пір, як нам обіцяли нове життя, прем’єра – «гуру в економіці», а вийшло так, що ось це «гуру» зі своєю бригадою Сороса «накатав» нам таке, що в економіці – цілковита катастрофа! Тепер, через рік, нам скажуть: «Дорогі друзі, перша частина експерименту над вами закінчена невдало і хворий майже помер! Але ми зробили висновки і зараз поміняємо Гончарука на когось … », – констатував Вадим Рабинович

Народний депутат впевнений, що час експериментів над країною закінчилося – сьогодні необхідно створювати соціальні ліфти для молоді, про що він заявляв і пропонував в якості законодавчої ініціативи з першого дня в парламенті.

«Ми більше не можемо проводити експерименти над Україною! Нова влада не знає, що таке досвід. А люди навіть не розуміють, до якої міри вони не орієнтуються в ситуації! Вони кажуть виключно гаслами. Навіть в Давосі Гончарук сказав: «Головне знати« гасло »Слава Україні!». У злиденній країні відбирати пенсію у людей і говорити: «Слава Україні» – це не те, що нам потрібно! » – резюмував Вадим Рабинович.

Comments

comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

Мерові не вистачає на комуналку

Останні новини