Рабінович: те, що влада творить з ринком землі – це афера міжнародного масштабу

08.02.2020

6 лютого 2020 роки вже отримав назву – «земельний четвер».

У цей день Верховна Рада України намагалася розглянути в другому читанні законопроект про ринок землі і повторно – законопроект президента про пенсії. Арахамія запевнив в достатній кількості голосів для відкриття ринку землі.

Однак все не так просто, як того хотілося б владі. Через розгляду закону про ринок землі під стінами парламенту проходить мітинг аграріїв, які хочуть не допустити прийняття закону і не дозволити народним депутатам зняти мораторій на продаж землі.

Неспокійно і в стінах парламенту: біля парламентської трибуни, яку заблокували народні депутати з фракції «Опозиційна платформа – За життя» на чолі зі співголовою Вадимом Рабіновичем, періодично відбуваються бійки. У роботі Верховної Ради постійно оголошуються перерви – «слуги народу» поки не можуть вплинути на ситуацію і продавити закон.

Все, що відбувається прокоментував журналістам народний депутат України, співголова фракції «Опозиційна платформа – За життя» Вадим Рабінович.

«Ми не знаємо – можливо, влада на своїх нарадах вже вирішила, що земля повинні бути продана вночі. Але ми вже домовилися, що пленарне засідання триватиме до 20:00, і ми підемо по всьому поправкам до законопроекту про продаж землі », – розповів парламентарій

«Так є демократія, так у« слуг народу »є право голосувати за свої законопроекти, так як їх більшість. Але голосувати треба за законом! Виправлення за правкою! Тому починаємо працювати, закінчуємо, як годиться, ввечері, завтра починаємо день з запитань до уряду, потім знову переходимо до питання про землю. І так день за днем, місяць за місяцем розбираємо поправки. Решту можна вважати державним переворотом і захопленням української землі. Це коротко! А поки вони навіть не починають, бо не знають, що їм робити … »- вважає співголова «Опозиційною платформи – За життя».

Разом з тим він попередив: «Якщо ж влада не розгляне всі поправки до законопроекту, це можна буде називати захопленням України!» Вадим Рабінович також пообіцяв, що опозиція і далі продовжить блокувати парламентську трибуну. Пояснив він це тим, що ні він, ні його колеги не розуміють, яким чином влада збирається продавати землю, не провівши попередньо обіцяного референдуму, і з пунктом про банки і фінансових посередників.

«Це ніщо інше як афера міжнародного масштабу! Це означає, що будь-які іноземці викуплять у банку цю землю і земля України стане власністю іноземців – жодного українця на цій землі не буде! .. А то, що ми блокуємо трибуну – це наше конституційне право, ми діємо в рамках демократії, в рамках закону, ми нічого не порушуємо!»- підкреслив народний депутат.

Уже з парламентської трибуни співголова «Опозиційною платформи – За життя» заявив: «Шановні друзі! У нас відбулася дискусія, під час якої ми намагалися донести до представників влади прохання: «Схаменіться! Продаж української землі – це злочин!».

Comments

comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

Мерові не вистачає на комуналку

Останні новини