Влада називає популістами усіх, хто виступає проти тотального злодійства, – Рабінович

15.04.2019

РабіновичВ очах нинішньої влади популізмом називається все, що йде повз їхньої кишені. Про це заявив народний депутат України і голова політичної партії «Опозиційна платформа – За життя» Вадим Рабинович в черговому випуску програми «Хто кому Рабинович» на телеканалі «112 Україна».

«Я нагадаю про« Приватбанк ». Валерія Гонтарєва (екс-глава Нацбанку, – ред.), Яка зараз розкошуючи живе в Лондоні, сказала: «Ми його заберемо і потім продамо з прибутком». Влада в банк інвестувала 160 млрд гривень. Щоб зняти всі абсолютно комунальні платежі з українців, потрібно близько 100 млрд. Так може ви б краще банк не чіпали і всім би зняли платежі? »- задався питанням парламентарій.

Політик упевнений, що українці зможуть вигнати цю бездарну владу на найближчих парламентських виборах. «Влада понабирала банду недоумків, а ми це терпимо. Кожен день заявляють: то вони гіперлуп будують, то космічні кораблі з космодромом. Ці брудні повинні піти в минуле, а ми з вами побудуємо нову Україну », – резюмував Вадим Рабінович.

Comments

comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

Оксана Продан — про головне

Останні новини