Вадим Рабінович закликав об’єднатись усіх політиків, які готові працювати на благо країни

13.04.2019

рабиновичТільки «Опозиційна платформа – За життя» може об’єднати всіх політиків, що представляють погляди людей південного сходу і центру країни заради порятунку України, заради миру, відродження економіки і будівництва нової – сильною і заможною, розвиненою і нейтральної країни, «Швейцарії Східної Європи».

Про це заявив народний депутат України і голова партії «Опозиційна платформа – За життя» Вадим Рабінович в ефірі авторської програми на телеканалі «112 Україна».«Я свого часу, маючи високий президентський рейтинг, поступився амбіціями, зняв кандидатуру на користь свого колеги Бойко. Закликаю, як в армії, «роби як я!» – і чим частіше політики будуть спочатку думати про Батьківщину, а потім про себе, буде краще! », – переконаний лідер партії.Глава «Опозиційною платформи – За життя» підкреслив, що готовий співпрацювати з усіма політиками, які «готові до творення».«Я запрошую всіх, хто готовий відстоювати інтереси виборців … І Євгена Мураєва з партією« Наші »теж запрошую в наше об’єднання. Давайте все забудемо – і будемо працювати на благо країни! Але тут слід зазначити, що якщо Вілкул спочатку поводився принципово, то Мураєв «перевзувся» по дорозі чотири рази … Євген повинен зробити висновки, тому що навіть в його окрузі в Харківській області, який він вважає своєю вотчиною, представник нашої політичної сили – Юрій Бойко переміг Олександра Вілкула, якого підтримував Мураєв.

Виходить Мураєв зовсім погано підтримував Вілкула! .. Маленька секта – «Наші» після виборів знову перевзуватися і тепер виправдовуються перед виборцями за провал свого кандидата. Потрібно розуміти, що подібні зради змінюють долі людей! », – заявив Вадим Рабінович.

«Опозиційна платформа – За життя» – це сила, в якій всі її учасники не обов’язково повинні любити один одного, але партія, яка готова будувати країну … Ключове слово« будувати »- не гризтися і лаятися, що не грабувати і принижувати, а будувати ! »- резюмував Вадим Рабінович.

Comments

comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

Чернівчани хочуть політичних страт