«Опозиційна платформа – За життя» вимагає списати людям борги за ЖКГ – влада краде в рази більше

18.02.2019

Рабінович«Опозиційна платформа – За життя» вимагає від влади списати людям борги за послуги ЖКГ, а також скасувати оплату комунальних послуг для пенсіонерів та малозабезпечених українців. Таку заяву зробив народний депутат України і голова партії «Опозиційна платформа – За життя» Вадим Рабинович в ефірі авторської програми на телеканалі «112 Україна».

«Ще на з’їзді партії глава політради «Опозиційна платформа – За життя» Віктор Медведчук запропонував уряду списати людям борги за послуги ЖКГ і я разом з Юрієм Бойком і Наталією Королевською подали відповідний законопроект до парламенту. Упевнений, що цей законопроект – НЕ подачка людям, а можливість для них вижити. Списання боргів, враховуючи мегатаріфи, на яких заробляла група «комерсантів», – це справедливе і чесне рішення. Більш того, борги за «комуналку» вже настільки великі, що я не бачу іншого шляху, як просто їх списати. Зробіть це вже в кінці кінців легально, законно!»– зажадав парламентарій.

Політик також нагадав, що запропонував Верховній Раді зовсім звільнити соціально незахищені верстви населення від оплати комунальних послуг.

«Я подав ще один законопроект, згідно з яким пропоную звільнити пенсіонерів та малозабезпечених українців, інвалідів та афганців від сплати послуг ЖКГ. Сусідня з нами Білорусь їх давно скасувала, задавлена санкціями Росія – теж. Чому ми не можемо цього зробити, адже це основа соціальної політики будь-якої держави? Влада каже нам: в такому разі ми втратимо 55 млрд. Гривень. Але тільки лише за аферу, пов’язану з Приватбанком, яку одного разу вночі на Банковій обговорювали президент разом з екс-власником фінустанови – Ігорем Коломойським, а потім у нього все ж банк відібрали, ми заплатили 145 млрд гривень «в касу». І це не абстрактні гроші, це гроші з нашої кишені, які «пішли» в зв’язку з націоналізацією найбільшого комерційного банку країни! Навіщо тоді взагалі у Коломойського забирали банк, якщо до цього люди нікому не були винні і можна було тричі списати «комуналку» всім українцям?», – обурився Вадим Рабинович.

«Не потрібно розповідати казки людям! 55 млрд в масштабах України і в масштабах корупції нинішньої влади, щоденного крадіжки – це «крапля в морі» і, однозначно, справедливо по відношенню до людей! Влада не вміє керувати, а люди повинні платити? Влада не може домовитися з Росією, а люди повинні платити? Влада не може врегулювати відносини, пов’язані з видобутком українського газу, а люди повинні платити? Це не правильно! Наше завдання звільнити українців від подібної навантаження на сімейний бюджет і наша партія з цим впорається», – заявив політик.

Глава партії «Опозиційна платформа – За життя» назвав монетизацію субсидій «черговий передвиборною агітацією нинішньої влади, яка таким чином просто намагається отримати хоч якусь підтримку населення».

«Сьогодні Кабмін видасть людям гроші, а потім стане перевіряти, хто і куди подів виділені кошти. Це банальний підкуп! Більш того, вже нікого не дивує те, що практично півкраїни «посадили» на продуктові картки! У двадцять першому столітті в європейській країні, яка «прагне в ЄС і НАТО»,половина населення отримує субсидії і жебрацьку пенсію! Я просто не вірю, що після такого люди зможуть проголосувати за тих, хто дає подачки від вкраденого з українського бюджету. Не можна більше попадатися на цю пастку, а потрібно включати мізки і змінювати владу. Проголосувавши правильно, ми зможемо зробити так, щоб українці не мали потреби в субсидіях, збільшилися зарплати і пенсії, а також знизилися податки. Пора міняти наше життя і країну на краще! », – резюмував Вадим Рабинович.

Comments

comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

10 мільйонів за культурні руїни

Останні новини