Чернівецька організація “Опозиційної платформи – за життя” повернулася зі Всеукраїнського з’їзду

08.02.2019

зжЧернівецька команда «Опозиційної платформи – за життя» під керівництвом голови обласної організації політичної партії Володимира Кедя взяла участь у Всеукраїнському надзвичайному з’їзді «Опозиційної платформи – За життя».

Учасники з’їзду заслухали звіт керівництва про те, що вже напрацьовано, які плани на найближчу перспективу. Делегатами з’їзду була прийнята резолюція, яка закликає до об’єднання всіх опозиційних політиків країни.

«Одне з основних завдань нашої команди  – об’єднати всі опозиційні сили заради миру та економічного відновлення України. Політики повинні згуртуватися і нарешті почати працювати на благо українського народу. Саме до цього і закликали наші лідери під час Всеукраїнського з’їзду », – зазначив голова обласної організації «Опозиційної платформи – за життя» Володимир Кедь.

Під час з’їзду делегати одноголосно підтримали кандидатуру Юрія Бойка на виборах Президента України.

«Засновник «Опозиційної платформи – за життя» Вадим Рабінович, знявши свою кандидатуру з виборчих перегонів, продемонстрував, що для лідерів нашої політичної сили на першому місці добробутукраїнського народу, а не власні амбіції. Рейтингові кандидати в президенти від «Опозиційної платформи – за життя» Вадим Рабінович та Юрій Бойко показали на власному прикладі, що вміють по-європейськи домовлятися та приймати рішення на користь країни», – додав Володимир Кедь.

Comments

comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

Для чого «дерибанять» психлікарню?

Останні новини