Своє затримання Пушкова пов’язує із відмовою дати дозвіл на будівництво, яке кришує Бурбак

07.12.2018

пушковаВже тривалий час тягнеться історія зі скандальним будівництвом на вулиці 28 червня, 44, яке кришує нардеп від «Народного фронту» Максим Бурбак. Користуючись підтримкою впливового нардепа, забудовник у буферній зоні ЮНЕСКО, поблизу Резиденції буковинських митрополитів, незаконного зводить багатоповерхівку і не зупиняється ні перед чим.

Зокрема, за «дивним» збігом обставин, у червні 2017 року, після того як начальник відділу охорони культурної спадщини Олена Пушкова виступила проти самовільної забудови в історичному центрі міста, її затримали за, нібито, отримання хабара.

У програмі «Без емоцій» на телеканалі «Чернівецькій промінь» чиновниця пояснила з чого починалася історія цього будівництва і як вона пов’язана з її затриманням.

«Першочергово ми погодили тільки паспорт оздоблення фасаду. Була досить цікава пропозиція по існуючих параметрах цієї будівлі. А щодо всіх наступних кроків, то ми намагалися убезпечити те історичне середовище від певних, скажімо так, неграмотних рішень. Тим більше, що архітектор, який проектував цю будівлю, мав би попрацювати трішки краще», – зазначила Олена Пушкова.

Попри те, що вона нікого напряму не звинувачує, чиновниця не виключає, що справу проти неї замовили саме через її принципову позицію по будівництву на 28 червня, 44.

«Немає прямих доказів. Однак, можливо, це було замовлення. Я пропонувала легітимний шлях як можна проводити це будівництво. Буферна зона не означає, що це мертве місто, законсервоване і тут нічого не може відбуватися. Єдине, що проходження процедури, погодження, визначення тих параметрів будівлі, вплив на середовище, яке поруч. Має бути врахована і думка людей, які там живуть. Це досить складний процес і він мав бути вивчений», – підсумувала Пушкова.

Comments

comments

Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

10 мільйонів за культурні руїни

Останні новини