Випадкова ДТП викрила контрабандні схеми «Народного фронту»

08.10.2018

салагор4Неодноразові звинувачення на адресу начальника Чернівецької митниці Миколи Салагора, що саме він кришує контрабанду на Буковині, отримали остаточне і вбивче підтвердження: у Румунії перекинулася вантажівка із контрабандними цигарками, які по документах проходили, як миючі засоби, і які до Євросоюзу безперешкодно пропустили саме на Чернівецькій митниці. Якщо ж пригадати, що Салагор є однопартійцем нардепа Максима Бурбака по «Народному фронту», то не важко здогадатися, на кому саме замикаються контрабандні схеми, які були викриті завдяки випадковому ДТП.

В Румунії сталася ДТП, в якій перевернулася фура на сербських номерах, що заїхала безпосередньо з України. Випустили фуру з контрабандою співробітники Чернівецької митниці, пункту пропуску Порубне – Сірет, інформують румунські ЗМІ.

Ящики з цигарками були замасковані під миючі засоби. Нагадаємо, що за інформацією українських ЗМІ, Чернівецьку митницю контролює глава фракції Народного фронту Максим Бурбак. За словами митників, фура з контрабандним товаром прибула на пункт пропуску в супроводі двох патрульних авто поліції, – повідомляє karpatnews.in.ua.бурбак

Митна перевірка тривала усього кілька хвилин, а потім з дозволу начальника зміни Олександра Попадюка, який є родичем начальника митниці Салагора, фура рушила на Румунію. В Україну фура з контрабандою потрапила з Білорусі через митний пост Доманово.

За документами авто заїжджало транзитом. Два дні фура мандрувала Україною, від Волині до Чернівців.

А найцікавіше, коли ж в фурі замість миючих засобів опинилось 1500 ящиків контрабандних цигарок: в Білорусі чи вже в Україні?

Адже якщо контрабанду пропустили в Доманово, тоді виникають питання до волинських митників. А якщо сигарети підклали вже в Україні, то чому митники Чернівців не помітили цього?

Зазначимо, що за даним фактом контрабанди прокуратура відкрила кримінальне провадження.

Comments

comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

Для чого «дерибанять» психлікарню?