«Буковина» не змогла зробити подарунок чернівчанам і програла на День міста

07.10.2018

0dfb4478980f6126653b41583d1d758c_LУ дванадцятому турі друголігової першості України чернівецька «Буковина» грала на виїзді з командою «Черкащина – Академія» (Білозір’я). У дебюті матчу міг відзначитися гравець господарів Роман Локтіонов, однак у ворота не влучив. Не досяг меті також «постріл» півзахисника «Буковини» Дениса Ткаченка.

А на 29 хвилині зустрічі м’яч опинився у воротах Богдана Степаненка. Колишній захисник «Буковини» Олег Тарасенко перевів м’яча на Олега Кошелюка, який зробив навіс у штрафний майданчик гостей, де Роман Локтіонов головою відправив шкіряну кулю у ворота чернівецької команди, – повідомляє fcbukovyna.com.

У другому таймі господарі поля організували ще одну результативну атаку. Роман Локтіонов головою скинув м’яча на Івана Тищенка, який влучно пробив у дальній кут воріт.

«Буковина» поступилася з рахунком 0:2. Безвиграшна серія чернівецької команди, на жаль, триває…

«Черкащина – Академія» – «Буковина» – 2:0 (1:0)

6 жовтня 2018 р. Стадіон «Зоря». с. Білозір’я

Арбітр – Тельбук (Дніпро), асистенти арбітра – Федунець (Тернопіль), Аврамчук (Київська область), четвертий арбітр – Михайлюк (Черкаси), спостерігач арбітражу – Бич (Київ).

«Черкащина – Академія»: Панченко, Кошелюк, Тарасенко, Сафонов, Чорний, Зеленевич (Бойко, 56), Євдокимов, Тищенко (Тенжицький, 75), Тимофієнко, Сторчоус (Орел, 87), Локтіонов (Шурубура, 84). Запасні: Марченко, Стрикаль, Шведенко. Головний тренер – Олександр Кирилюк.

«Буковина»: Степаненко, В. Кузів, Понєдєльнік, Герасимчук, Павлюк, Ткаченко, Мєлконян, Луцик (Заїченко), Батрак, Масікевич (Віксич), Боженко (Жумига). Запасні: Гуцул, Р. Кузів, Рудич, Пилишатий. Головний тренер – Віктор Мглинець.

Голи: Локтіонов (29), Тищенко (49).