Дії нардепа Бурбака лише ускладнюють ситуацію на Буковині – голова ОДА Олександр Фищук

10.08.2018

фищукГолова обласної державної адміністрації Олександр Фищук вважає, що постійні скандали, притаманні політичній діяльності народного депутата Максима Бурбака, шкодять Чернівецькій області. Про це йдеться в офіційному повідомленні на сайті Чернівецької облдержадміністрації.

«Буковина завжди вирізнялася толерантними стосунками між людьми різних  етнічних, релігійних чи політичних уподобань. Саме це стало запорукою миру та благополуччя у нашому краї, – наголосив посадовець.– На жаль, нардеп Максим Бурбак у своїй політичній діяльності послуговується іншими засобами роботи – скандалами, постійною і безпідставною критикою всіх і вся, чим сприяє дестабілізації ситуації в області».

«Вважаю, що саме його вина в тому, що міський голова так і не зміг сформувати в раді більшості. Бо політика – це мистецтво домовлятися і працювати спільно, а не займати позицію «а баба яга проти». Досить воювати одне з одним. Потрібно об’єднуватись довкола розбудови держави і нашого регіону зокрема, – підкреслив Олександр Фищук. – Остання заява про те, що Максим Бурбак іде в опозицію до ОДА, мене загалом шокувала. Зрештою, чи не опиниться він в опозиції до самого себе?!»

Голова ОДА Олександр Фищук звертається до усіх учасників політичного процесу Буковини: «Досить дбати про власні рейтинги, амбіції та гроші. Наше з вами завдання – служити українському народу, розбудовувати державу. Ми повинні чути один одного та йти на компроміси заради розвитку і добробуту буковинської  громади», – йдеться в повідомленні.

Comments

comments

Коментарі
 • Зараз бурбечучело почне на базарному рівні смердіти і лити бруд на поважну людину.

 • Нарешті і керівнику області набридли скандальна діяльність нардепчика Бурбака. Йому ж казали, що він не Бог! Ще треба глибше ковирнути його контрабандну діяльність разом з Салагором і тоді вони будуть в сусідніх камерах сидіти. Легше буде перестукуватись…

 • Це ви та куля, що ще має долетіти до яйценюкиного лоба? Гнати з країни цих яйцелобих боровів! Обікрали країну і ще далі лізуть у владу. Ганьба їм!!!

 • Нарешті цьому підару бурбаку вказали його місце. Біля параші і це тільки початок

 • Фіщук грамотний і розумний керівник, і всі хто його називає дідусем, сподіваємось що вони їми будуть, слава ФІЩУКУ

 • Не гнати їх треба, а щоб відповіли за законами України за злочини свої: за контрабанду, за ліси вирубані і за кордон вивезені, за всю колотнечу що колотили в області!

 • Почитайте бурбаковський висєр на ФБ, де воно відповідає Губернатору. Воно же є пацієнт Мусоргского! Нардепа виявляється заборонено вчити. А що воно таке розумне стає коли мандат отримує? Так ось Бурбаку ні мандат ні диплом ні курси швеї-мотористки не допоможуть.

 • Миня, а Кушнір, Слон і Салагор це і ганьба і ворюги і контрабандисти Буковині! Коли ці злодії підуть під суд?

  • Поддерживаю.Вспоминаю слова типа прокурора – о борьбе с этими “коммерсантами”.Так они же все в доле,наши слуги, мать их…

 • Миня, здрасти! Так главное прокурорское лицо сказали Соболю фас на Юру Кушніра, на Шуню Слона. И где етот фас? А Салогор шо не втюрме?

 • Фищук молодець ще і тому, що будучи у відряджені, повністю контролює ситуацію в області, вчасно реагує на висєри різних недодепутатів на кшталт Бурбака. Моментально реагує на них і дає гідну відповідь.

 • Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

  Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

  10 мільйонів за культурні руїни

  Останні новини