Пентхаус для Каспрука. Міському голові «подякували» за сприяння у будівництві елітною квартирою? (відео)

25.07.2018

Елітний дворівневий пентхаус вартістю понад 2 мільйони гривень чесний та безпринципний міський голова Чернівців оформив на родичів.

Про це йдеться в програмі «Детально» на телеканалі «Чернівецький промінь». Журналісти провели розслідування і встановили, що забудовник багатоповерхівки на вулиці Науки, 6, за сприяння у будівництві, розрахувався з міським головою елітним «пентхаусом», дворівневою квартирою на 10-му та 11-му поверхах.

Звісно ж на мера елітну квартиру вартістю понад 2 мільйони гривень записувати не стали. Вона офіційно записана на родичах мера, зокрема на 75-річну тещу його брата Миколи Каспрука.

Журналісти відшукали жінку в Новоселицькому районі. Вона підтверджує, що в неї є квартира в цьому будинку, і що вона її придбала. Але несподівано виявилось, що вона не знає ні на якому поверсі квартира, ні в якому під’їзді квартира. Більше того, вона навіть не змогла пригадати скільки вартує куплена нею квартира, і коли саме вона її купила.

Тож поки мер на брифінгах закликає боротись з корупцією, порожня квартира чекає на своїх власників чи можливо на візит правоохоронців. Думаємо, це буде гідний іспит для нового очільника буковинської поліції Анатолія Дмитрієва.

Comments

comments

Коментарі
  • Взагалі-то Микола Каспрук мерові дядько, а рідного брата мера звуть Олександр. Родовід перших осіб міста варто знати)))))

  • Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

    Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

    10 мільйонів за культурні руїни

    Останні новини