Список вулиць, які у Чернівцях перекриють під час фестивалю Маланок

05.01.2018

маланкаЗ метою забезпечення безпеки дорожнього руху і охорони громадського порядку під час проведення фольклорно-етнографічного фестивалю Маланок 15 січня, з 10.00 до 21.00, буде повністю перекрито рух транспорту та заборонено стоянку транспортних засобів на маршруті учасників святкової ходи. А саме:

на площі Філармонії,

вул. М.Заньковецької,

Університетській (на ділянці від вул. М.Заньковецької до вул. Й.Гете),

вул. Е.Штейнбарга,

площі Театральній,

вул. І.Котляревського,

площі Соборній,

вул. І.Франка,

площі Центральній – вул. Поштова,

вул. П.Чайковського,

вул. М.Горького,

вул. Л.Толстого,

вул. Переяславській,

вул. В.Сімовича,

вул. І.Богуна,

вул. 28 Червня,

вул. Б.Хмельницького.

Також 15 січня з 10.00 до 21.00 буде змінено маршрути руху громадського транспорту:

рух тролейбусів маршрутів №1, №6 і №6-А та автобусів маршрутів №5, 9, 9-А, 11, 12 буде закільцьовано по вулицях М.Бахрушина, О.Поповича та А.Ончула,

рух тролейбусів маршрутів №2 та №4 буде припинено та організовано перевезення пасажирів автобусами з кінцевою зупинкою вул.Садовського.

рух автобусів маршруту №6 та № 29 буде здійснюватися через вулиці Сторожинецьку, Кошового, Дзержика та Заставнянську, – повідомляє прес-служба Чернівецької міської ради.

перекриття

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

Як вигадують кримінальні справи

Останні новини