Водія іномарки, який збив на смерть пенсіонерку, відпустили

02.11.2017

судУ Чернівецькій області суд звільнив від покарання водія автомобіля “ВМW- 735”, який у квітні цього року збив на смерть жінку похилого віку.

Про це зазначається у відповідному вироку суду, який опублікований в Єдиному реєстрі судових рішень. – повідомляє molbuk.ua.

23 квітня чоловік на автомобілі допустив наїзд на пішохода – жінку похилого віку, яка перетинала проїжджу частину дороги у с. Горбова. Внаслідок дорожньо-транспортної пригоди жінка померла від травматичного шоку, який виник внаслідок політравм.

Обвинувачений свою вину визнав повністю. Він пояснив, що рухався зі швидкістю приблизно 80 км/год. Побачивши, як пенсіонерка переходить дорогу, він загальмував, але через те, що був зустрічний транспорт і на зупинці були інші люди, напрямок руху не змінив, тому зіткнення не вдалося уникнути.

Чоловік у скоєному щиро розкаявся та просив суворо не карати і застосувати до нього амністію, оскільки в нього є неповнолітня дитина.

Дочка померлої під час  судового засідання заявила, що на її думку, обвинуваченого не слід суворо карати, оскільки він відшкодував витрати на поховання. Також вона сказала, що із розумінням ставиться до обставин ДТП.

Суд визнав обвинуваченого виннним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 286 КК України та призначив йому покарання у вигляді чотирьох років позбавлення волі з позбавленням права керувати транспортними засобами на два роки. Водночас, суд звільнив його від відбування призначеного покарання на підставі закону “Про амністію”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

Як вигадують кримінальні справи

Останні новини