У Чернівцях матір покинула двох малолітніх дітей посеред вулиці

23.10.2017

12У Чернівцях небайдужі городяни виявили покинутими двох малолітніх дітей віком 1 і 4 роки поблизу міської дитячої поліклініки на вулиці Головній, 218.

Як повідомляє molbuk.ua, у поліцію про діток повідомила жінка, яка їх помітила біля приміщення поліклініки близько 11 ранку.

“Вона побачила їх на вулиці, вони були в поганому одязі, брудні, видно було, що за ними ніхто не слідкує. Жінка відвела їх у поліклініку, щоби їх оглянули лікарі, і подзвонила у поліцію, щоб ми перевірили, де мати і чому вони одні”, – розповів патрульний екіпажу Рута 104.

За його словами, на місце викликали представника ювенальної превенції, дітей відвезли в обласну дитячу лікарню, а потім, поки мама не знайдеться, їх передадуть до притулку.

У поліклініці повідомили, що дійсно мав місце виклик поліції щодо дітей, проте коментувати дану інформацію відмовляються, називаючи її конфіденційною.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

Як вигадують кримінальні справи

Останні новини