У Чернівцях облили кефіром народного депутата (фото)
За словами нардепа напад вчинили п’ятеро «тітушок».
Народного депутата, заступника голови комітету Верховної Ради України з питань запобігання та протидії корупції, лідера громадянського руху “Хвиля” Віктора Чумака облили кефіром у Чернівцях. Це сталось після того як він вийшов з кафе.
«Цілий день з моменту приїзду на прес-конференцію за мною по п’ятам ходило п’ятеро тітушек і вибравши момент, коли я виходив з кафе жбурнули в мене яйце та бутилку кефіра.
І це було зроблено під десятком камер спостереження. Видно був жорсткий наказ на виконання цього завдання», – розповів Віктор Чумак на своїй сторінці в мережі фейсбук.
Нардеп Чумак пройшов до парламенту від БПП. Однак, останнім часом, займає опозиційні по відношенню до політики президента Порошенко позиції. Зокрема, він був одним з тих, хто брав активну участь в епопеї переводу Саакашвілі через кордон, повідомляє strana.ua.
Залишити відповідь