З’явилися подробиці жахливої пожежі в якій загинули двоє дітей

03.07.2017

пожежа1 липня о 21:58 на лінію 101 надійшло повідомлення про пожежу у житловому будинку в смт Берегометі Вижницького району.

За викликом негайно направили вогнеборців державної пожежно-рятувальної частини №4 м. Вижниці, професійного пожежного поста та місцевої пожежної команди смт Берегомет. На момент прибуття пожежних підрозділів полум’я охопило майже весь будинок. Окрім того, сусіди, котрі й викликали рятувальників, повідомили, що всередині будинку можуть знаходитися діти.

Одягнувши апарати захисту органів дихання та зору, вогнеборці увійшли у приміщення, де виявили тіла двох дітей, 2008 та 2013 років народження, уже без ознак життя. Рятувальники локалізували пожежу о 22:45 та ліквідували о 23:30.

До ліквідації залучалося 3 одиниці техніки та 8 вогнеборців. Причина пожежі встановлюється, – повідомляє прес-служба Управління ДСНС України у Чернівецькій області.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

Як вигадують кримінальні справи

Останні новини